Szkółka narciarska Włochy - narty we Włoszech z polskim instruktorem

Wyobraź sobie malownicze, zakręcone ścieżki włoskich Alp, na których Twoje dzieci bawią się i uczą pod okiem doświadczonych polskich instruktorów narciarstwa. Brzmi zachęcająco? Zapraszamy więc do Live Sport! Zapewniamy niezapomniane, rodzinne wyjazdy na narty ze specjalistycznym szkoleniem narciarskim dla dorosłych. Ponadto, gwarantujemy profesjonalne przedszkole narciarskie dla dzieci.

Nauka jazdy na nartach - Włochy

Oferta Live Sport łączy bezpieczne oraz efektywne szkolenia narciarskie pod okiem polskich instruktorów narciarstwa i niezapomniany wyjazd na narty do Włoch. Nasz zespół to licencjonowani instruktorzy, którzy z pasją przekazują swoją wiedzę zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Oferta skierowana jest przede wszystkim dla:

  • rodzin z dziećmi, które chcą spędzić aktywne wakacje;
  • osób pragnących nauczyć się jazdy na nartach;
  • zaawansowanych narciarzy, chcących doskonalić swoje umiejętności.

Twój idealny wybór - szkoła narciarska Włochy

Wybierając sportowe wakacje we Włoszech z Live Sport gwarantujemy:

  1. Polskich instruktorów narciarstwa, którzy cierpliwie i profesjonalnie poprowadzą szkolenia na każdym poziomie zaawansowania.
  2. Przystosowane do wieku i umiejętności dzieci szkółkę narciarską dla dzieci.
  3. Opiekę nad dziećmi na stoku oraz poza nim, dając rodzicom czas dla siebie.
  4. Realizację programów szkoleniowych dostosowanych do preferencji i umiejętności każdego z uczestników.
Polska szkoła narciarska we Włoszech

Polska szkoła narciarska we Włoszech - bezpieczeństwo i nauka z Live Sport

Bezpieczeństwo podczas szkoleń na naszych wyjazdach jest priorytetem. Nasza polska szkoła narciarska we Włoszech dba, aby nauka jazdy na nartach była dostępna dla wszystkich, niezależnie od wieku i doświadczenia. Stawiamy na profesjonalizm, więc nasz zespół tworzą wyłącznie doświadczeni polscy instruktorzy narciarstwa we Włoszech. Za każdym razem dostosowujemy programy nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczestników.

Co jeszcze dostajesz w pakiecie od Live Sport? Nasze wyjazdy to nie tylko jazda na nartach, ale również pakiet rozrywkowy poza stokiem dla całych rodzin.

Zapraszamy do pełnej zabaw i relaksu zimowej edycji Live Sport. Mamy dla Ciebie i Twojej rodziny nie tylko wielką porcję narciarstwa, ale też całą gamę udogodnień i atrakcji zapewniających wspaniałą atmosferę i niezapomniane chwile.

Nauka jazdy na nartach we Włoszech dla dzieci

Szkółki narciarskie Włochy - Live Sport zaprasza

To właśnie u nas narciarstwo wypełnione jest radością, pasją i prawdziwą sportową rywalizacją. Wybierając naukę jazdy na nartach we Włoszech z Live Sport, wybierasz profesjonalizm, bezpieczeństwo i niezapomniane wrażenia.

Nasze wyjazdy rodzinne to przede wszystkim:

Masz pytania? Napisz do nas, a chętnie odpowiemy na nie i rozwiejemy wątpliwości.

Zapraszamy Cię do wspólnego spędzenia wyjątkowych ferii, pełnych aktywności na świeżym powietrzu i wspaniałych wspomnień. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym narciarzem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportami zimowymi, Live Sport ma dla Ciebie coś specjalnego. Dołącz do nas na stoku i poczuj magię białego szaleństwa!

Skontaktuj się z nami 

masz pytania odnośnie wyjazdu.
Chciałbyś przygotowania oferty specjalnie dla ciebie, 

twojej rodziny, przyjaciół.