Gdzie na narty z dziećmi – odkryj nasze propozycje dla rodzin

 • Aktualności
 • Gdzie na narty z dziećmi – odkryj nasze propozycje dla rodzin

Gdzie na narty z dziećmi? Mamy dla Ciebie kilka propozycji na udany wyjazd z dziećmi nie tylko w Polsce, ale też we Włoszech. W naszym zestawieniu znajdują się tylko sprawdzone i godne polecenia obozy zimowe organizowane przez Live Sport. Sprawdź już teraz i zaplanuj fantastyczny czas z rodziną.

Gdzie na narty z dzieckiem w Polsce?


Gdzie najlepiej na narty z dziećmi? Na pierwszym miejscu mamy dla Ciebie śnieżną Czarno Górę z trasami narciarskimi o długości 14,7 km. Stacja narciarska Sienna SKI oferuje 8 km łatwej trasy, 5 km trudnej i 1 km czarnej. Decydując się na Camp Rodzinny w Czarnej Górze od Live Sport, oprócz narciarskich wrażeń otrzymasz bogaty pakiet udogodnień dla całej rodziny, w tym:

 • nocleg i wyżywienie,
 • szkolenie narciarsko-snowboardowe dla dzieci,
 • ubezpieczenie,
 • realizację atrakcyjnego programu,
 • wykwalifikowaną kadrę Live Sport.


  Nie musisz martwić się o nocleg i warunki zakwaterowania. Wybierane hotele lub pensjonaty posiadają liczne udogodnienia m.in. basen, centrum Wellness, strefę relaksu czy kompleks saun. Organizatorzy gwarantują doskonałą organizację, wysoki poziom szkolenia oraz poczucie bezpieczeństwa. Chcesz podszkolić swoje umiejętności narciarskie? Rodzice również mogą skorzystać ze szkolenia, co jest możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu. Oferta jest dostępna w okresie sylwestra i ferii. Jest to najlepszy moment na rozpoczęcie nauki jazdy na nartach. Dodatkowo Twoje dzieci mogą uczyć się pod okiem doświadczonej kadry.

  Gdzie na narty z dzieckiem za granicę?

  Wybierając się na narty za granicę, skorzystaj z oferty Campu Rodzinnego Live Sport we Włoszech. Pierwsze kroki na nartach lub snowboardzie w otoczeniu włoskiego i majestatycznego krajobrazu gór to sama przyjemność. W zależności od daty campu dostępne są różne trasy narciarskie:


  • Val di Fiemme – dolina w Dolomitach w północnych Włoszech z trasami o długości 140 km (58 km łatwe, 71 km średnie, 11 km trudne i 150 tras biegowych); 
  • Solda all'Ortles – stacja narciarska w regionie Tyrolu Południowego, 44 km tras zjazdowych o różnych poziomach trudności (17 km łatwe, 13 km średnie, 14 km trudne i 12 km tras biegowych);
  • Alpe di Siusi / Val Gardena – słynny ośrodek narciarski w dolinie Dolomitów w północnych Włoszech z trasami o długości 175 km (52 km łatwe, 105 km średnie, 18 km trudne i 65 km tras biegowych).

  Oferta od Live Sport obejmuje m.in. nocleg, wyżywienie i ubezpieczenie. Dorośli mogą szusować na jednych z najlepszych tras w Europie, a dzieci stawiać swoje pierwsze kroki pod czujnym okiem instruktorów. Organizatorzy w programie oprócz szkolenia przewidują również atrakcje dla dzieci. Wyjazd na narty z dziećmi to świetny sposób na spędzenie wspólnego czasu.


  Zatem, gdzie z dzieckiem na narty? Warto wybrać ofertę od Live Sport. Proponują świetne miejsca na narty z dzieckiem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Twoje pociechy mogą stawiać pierwsze kroki lub doskonalić swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Dodatkowo Live Sport organizuje obozy dla dzieci, w tym obozy zimowe dla dzieci i letnie. Sprawdź