Mrągowo artystyczno-sportowy 6-17 lat

Camp dzieci i młodzież

6-17 LAT

…dla pasjonatów sztuki, mody, fotografii, biżuterii, rzeźby oraz wszystkiego co najmodniejsze i kreatywne! Zapraszamy serdecznie każdego, kto czuje przyjemność z tworzenia. To naprawdę świetne uczucie, kiedy stworzymy coś pięknego absolutnie sami. Zarazimy Was nowymi, inspirującymi i twórczymi ideami! Sztuka otacza nas z każdej strony, wystarczy tylko się rozejrzeć

MRĄGOWO AKTIV mragowoaktivsport.pl

TERMINY:

22.06-02.07.2024,  02.07-12.07.2024, 12.07-22.07.2024, 22.07-01.08.2024, 01.08-11.08.2024

CENA: 2980 PLN

10 noclegów / wiek 6-17 lat

PODANA CENA ZAWIERA:

Pobyt – 10 noclegów, pawilon Cyranka, pokoje typu studio z łazienkami, 4-7 osobowe, wyżywienie: 3 posiłki, podwieczorek, obiad w dniu wyjazdu, woda do picia, dojazd autokarem, opiekę trenerską i całodobową wychowawczą, realizację podanego programu sportowego i innych atrakcji, nagrody, ubezpieczenie, podatek VAT, fajną atmosferę i dużo dobrej zabawy.

Diety:

wegetariańska/wegańska/bezglutenowa/itp
​20 pln / osoba / dzień

 • …dla pasjonatów sztuki, mody, fotografii, biżuterii, rzeźby oraz wszystkiego co najmodniejsze i kreatywne! Zapraszamy serdecznie każdego, kto czuje przyjemność z tworzenia. To naprawdę świetne uczucie, kiedy stworzymy coś pięknego absolutnie sami. Zarazimy Was nowymi, inspirującymi i twórczymi ideami! Sztuka otacza nas z każdej strony, wystarczy tylko się rozejrzeć ? Wszelkie prace jakie u nas wykonasz są twoją własnością i będziesz mógł sie nimi pochwalić wśród swoich rówieśników.
 • Taniec to sposób na wyrażenie siebie i swoich emocji, ponieważ ruchem można wyrazić o wiele więcej niż słowami. Uczestnicy na zajęciach tanecznych będą przygotowywać wspólnie z instruktorem układy choreograficzne, w których opowiedzą przy użyciu tańca najprzeróżniejsze historie.
 • Teatr - Adepci sztuki teatralnej poznają magiczny świat teatru: rodzaje przedstawień z różnych stron świata, fazy powstawania sztuki i jej realizacji na scenie, a także – mając możliwość nieskrępowanej realizacji swoich wizji i pomysłów – przygotują pod okiem kreatywnej kadry swój własny spektakl.
 • Zajęcia plastyczne i ceramiczne - Kontakt z przyrodą jest zawsze pełen inspiracji dla artystów – tych początkujących i tych, którzy pierwsze kroki mają już za sobą. Uczestnicy dowiedzą się jak wykonywać prace z materiałów takich jak glina. plastelina, modelina, masa solna i pod fachowym okiem prowadzących stworzą niepowtarzalną kolekcję prac do livesportowej letniej galerii sztuki.
 • Letnia szkoła gotowania - Jeśli ktoś ma wątpliwości czy gotowanie to odpowiednie zajecie dla dzieci zapraszamy do Mrągowa! Podczas zajęć kulinarnych dzieci będą uczestniczyć we wspólnym przyrządzaniu pysznych deserów, ciastek, pizzy, sałatek, naleśników oraz innych zdrowych przysmaków. Poznają różne smaki, produkty, sposoby ich łączenia, nauczą się bezpiecznego posługiwania akcesoriami kuchennymi. Jeśli zaś na stole pojawi się kolorowa zastawa i pyszne, zdrowe samodzielnie przygotowane smakołyki doprawione świetnym humorem, to mały kucharz poczuje się jak… na wspaniałym placu zabaw!
 • Zajęcia odbywają się w 2 blokach godzinowych: 10.15 – 13.30 i 15.45 – 18.30
 • W ramach zajęć sportowych zapewniamy: deski windsurfingowe, pędniki, pianki i kapoki, łodzie typu optymist, omega, SUP-y, huśtawka wodna, kajaki, rakiety tenisowe. 
  W trakcie zajęć na wodzie dzieci asekurują instruktorzy na motorówkach. Wszystkie zajęcia prowadzone są w grupach dopasowanych wiekiem i umiejętnościami.Kajakarstwo – opanowanie sztuki wiosłowania, spływ kajakowy

SUP-y – zajęcia na bezpiecznej, pompowanej desce z wiosłem

Splatmaster – bezpieczna odmiana paintballa dla dzieci

Archery Tag – gra zespołowa z użyciem długich łuków sportowych

Gry zespołowe i rekreacyjne – gry typu: piłka nożna, siatkowa, koszykowa, badminton i inne

Skimboarding – odmiana surfingu; zajęcia odbywają się w bezpiecznym basenie pneumatycznym o dł. 20m i gł. 0,2

Bumper ball – dmuchane kule do Bubble Football

Dodatkowo:

Banan – dysponujemy stworzonym specjalnie do wodnych ślizgów bananem, który zabiera na „pokład” od 4 do 6 osób. Banan jest ciągnięty skuterem bądź też motorówką. Wszyscy uczestnicy są ubrani w kamizelki asekuracyjne.

NOWOŚĆ!! - mamy własne miasteczko wodne, nasi 'campowicze' mogą korzystać z mega huśtawki, trampoliny wodnej i poduszki Big Air Bag

Zakwaterowanie:

Ośrodek MRĄGOWO AKTIV
mragowoaktivsport.pl
pokoje 4, 5, 6, 7 osobowe typu studio z łazienkami

Ubezpieczenie:

Wiener NNW

Wyżywienie:

3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacja)
podwieczorek
obiad w dniu wyjazdu
woda do picia 24H

Transport:

autokar LUX

 • Dyskoteki,
 • ogniska,
 • konkurs karaoke,
 • nocne podchody z elementami survivalu,
 • chrzest obozowy,
 • beach party,
 • milionerzy,
 • mam talent,
 • letnie kino wieczorne,
 • gry terenowe i integracyjne

DOKUMENTY, KTÓRE OTRZYMASZ OD NAS PO DOKONANIU REZERWACJI:

e-mail rodzica
telefon rodzica
Lokalizacja*
Mrągowo
Wybierz profil *
termin1
22.06-02.07.2024
02.07-12.07.2024
12.07-22.07.2024
22.07-01.08.2024
01.08-11.08.2024
id
profil - nazwa - old
dieta
data-ur *data urodzenia dziecka
Wybierz rozmiar koszulki*
Rozmiar dziecięcy
Rozmiar standardowy
kosz dzi *
kosz dor *
Uwagi

Zapoznałam/Zapoznałem się i akceptuję Polityki Prywatności

Zapoznałam/Zapoznałem się i akceptuję Regulamin

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest „Szkoła Tenisa i Narciarstwa Live Sport”" Maciej Dobrzyński, ul. Mirska 4 Warszawa 04-247 NIP 9521170933, moich danych osobowych oraz danych osobowych mojego dziecka podanych w formularzu kontaktowym. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest „Szkoła Tenisa i Narciarstwa Live Sport” Maciej Dobrzyński, ul. Mirska 4 Warszawa 04-247 NIP 9521170933, moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym w celu otrzymywania za pomocą komunikacji elektronicznej newslettera oraz informacji i materiałów o charakterze reklamowym, promocyjnym i handlowym dot. Administratora. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

ZAPISY:

Andrzej Dasiewicz

+48 666 020 666
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


22.06-11.08.2024

Skontaktuj się z nami 

masz pytania odnośnie wyjazdu.
Chciałbyś przygotowania oferty specjalnie dla ciebie, 

twojej rodziny, przyjaciół.