Południowy Tyrol - Wyjazdy rodzinne na narty z dziećmi

Jednym z miejsc najchętniej odwiedzanych przez narciarzy z całego świata jest Południowy tyrol – narty w tym miejscu to niezapomniane przeżycie! Organizujemy rodzinne wyjazdy narciarskie dla całej rodziny. Odkryj magię zimowych krajobrazów malowniczego Tyrolu z LiveSport. Prezentujemy najnowszą ofertę, skrojoną na miarę zapalonych narciarzy i ich rodzin.

Południowy Tyrol – narty. Najlepsze ośrodki narciarskie

We współpracy z najlepszymi ośrodkami narciarskimi w Tyrolu Południowym przygotowaliśmy kompleksowy pakiet, obejmujący komfortowe noclegi, przepyszną kuchnię regionalną oraz gwarancję śnieżnej zabawy na stoku. Nasz szeroki wybór ośrodków narciarskich w Tyrolu pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

Tyrol południowy – narty. Idealne warunki do jazdy dla całej rodziny

Stoki narciarskie w Tyrolu słyną z doskonałej infrastruktury, dlatego wszystkim miłośnikom białego szaleństwa rekomendujemy Południowy Tyrol – narty dla początkujących, jak i zaawansowanych. Bez względu na to, czy jesteś fanem szybkiego carvingu, czy preferujesz stoki dla dzieci – Tyrolskie stoki narciarskie spełnią Twoje oczekiwania.

Narty – Tyrol. Bezpieczne i komfortowe wakacje z dzieckiem

Narty z dziećmi w Polsce to dobra opcja, ale sprawdź to, co oferuje Tyrol – narty z dziećmi  w tym miejscu to przede wszystkim bezpieczeństwo, doskonałe warunki do nauki i mnóstwo atrakcji off-piste. Odwiedź Tyrol – wakacje z dzieckiem to codzienne animacje i zajęcia z profesjonalnymi instruktorami.

Narty – Tyrol. Bezpieczne i komfortowe wakacje z dzieckiem

Szkółka narciarska dla dzieci to możliwość nauki i doskonalenia umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Prowadzimy zarówno szkolenia narciarskie dla dorosłych jak i specjalne programy dla najmłodszych. Każdy dzień na stoku to cenna nauka i mnóstwo zabawy.

Południowy Tyrol – noclegi, atrakcje i więcej!

Południowy Tyrol – noclegi zorganizowane przez LiveSport to gwarancja komfortu dla całej rodziny. W naszej ofercie znajdziesz wyselekcjonowane hotele (Południowy Tyrol), charakteryzujące się wysokim standardem, świetną lokalizacją oraz przestronnymi pokojami.

Południowy Tyrol to region, który od lat przyciąga miłośników nart. Oferuje nie tylko bardzo dobre warunki narciarskie, ale także liczne atrakcje turystyczne, w tym masę zabawy dla dzieci. Możliwość zwiedzania malowniczych miasteczek, wycieczki piesze czy wizyty w parkach tematycznych to tylko niektóre z dostępnych atrakcji.

Dostosowane do potrzeb rodziny hotele – Południowy Tyrol

Hotele Południowego Tyrolu zapewniają komfortowe noclegi dla wszystkich odwiedzających. Możesz spędzać dni na stokach narciarskich, a wieczorem wracać do przytulnego pokoju. Ośrodki narciarskie w Tyrolu to miejsce, gdzie każdy narciarz znajdzie coś dla siebie.

Tyrol – wakacje z dzieckiem z LiveSport

  • Jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w organizacji wyjazdów na narty.

  • Zapewniamy pełen zakres usług - od transportu, przez zakwaterowanie, po atrakcje pozastokowe.

  • Indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdego klienta.

  • Bezpieczeństwo i satysfakcja naszych klientów są naszym priorytetem.

Spełnij marzenia o idealnych rodzinnych wakacjach i wybierz Tyrol – narty z LiveSport to gwarancja niezapomnianych chwil w rodzinnym gronie. Z nami zimowy wyjazd stanie się prawdziwą przygodą dla całej rodziny. 

Sprawdź koniecznie wyjazdy rodzinne z LiveSport. Od lat z sukcesami organizujemy rodzinne wyjazdy na narty w kraju i zagraniczne. Sprawdź pełną ofertę: