Alpe di Siusi

ferie 13.01-20.01.2024 / 20.01.27.01.2024

Alpe di Siusi to raj dla miłośników narciarstwa, położony w malowniczej dolinie Val Gardena, w słynnym regionie południowego Tyrolu. Ten ośrodek, będący częścią obszaru narciarskiego Dolomiti Superski, oferuje doskonałe trasy narciarskie oraz wiele innych atrakcji dla całej rodziny.

Atrakcje w regionie

Region narciarski Alpe di Siusi to takze wspaniałe miejsce dla osób, które nie korzystają z białego szaleństwa, jest tu mnostwo scieżek do spacerowania i odkrywania przepięknych widoków górskich, jest to także super rozwiązanie dla osób spacerujących z dziećmi w wózkach, na góre  wjeżdża się tą samą kolejką, która wjeżdżają narciarze a tam na spacerowiczów czekają liczne trasy przechodzące nieopodal tras zjazdowych co gwarantuje niesamowite widoki. Spacerowicze znajdą tutaj także bogatą ofertę restaruracyjną oraz sklepy z ubraniami, zabawkami, gadżetami i pamiątkami. 

Region posiada 7 torów saneczkowych o długości 18 km. 

WYPOŻYCZALNIA - miejsce, które polecamy i z którym współpracujemy to wypożyczalnia Alpin Sports, gdzie nasi klienci otrzymują zawsze rabat.

NARTY ALPE DI SIUSI I NIE TYLKO - GWARANTUJEMY NIEZAPOMNIANE ATRAKCJE

Aby jeszcze bardziej urozmaicić ferie Alpe di Siusi, przygotowaliśmy bogaty program sportowy. Nasza wykwalifikowana kadra instruktorska oferuje szkolenie na wysokim poziomie dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi w wieku 4-6 lat mogą uczestniczyć w zajęciach Pre Skills. Z kolei dzieci i młodzież w wieku 7-17 lat mają możliwość uczestnictwa w programie Pro Skills. Oferujemy również szkolenie dla dorosłych. 

Po aktywnym dniu na stoku, zapraszamy na nasz program animacyjny. Dla dzieci mamy przygotowane taneczne rozgrzewki na stoku przed nartami, a wieczorem czeka na nie zabawa i program animacyjny w hotelu.

Dla dorosłych proponujemy apres ski z grzanym winem lub gorącą czekoladą. Ponadto, organizujemy imprezy na stoku zaraz po zjeździe.

Postaw z Live Sport na ferie i narty Alpe di Siusi! Zapierające dech w piersiach górskie widoki czekają na Ciebie. Zapraszamy do kontaktu! 

TRASY NARCIARSKIE - ALPE DI SIUSI / VAL GARDENA - 175 km tras

ZOBACZ SKI MAP

52 km – łatwe trasy 
105 km – średnie trasy 
18 km – trudne trasy 
65 km – trasy biegowe
​Stoki są otwarte od 09.00 do 17.00

ALPE DI SIUSI - NARTY NA 175-KILOMETROWEJ TRASIE!

Alpe di Siusi to największy wysokogórski płaskowyż w Europie, który zapewnia doskonałe nasłonecznienie i obfitość tras przez większość sezonu. Dzięki temu ośrodek ten jest idealnym miejscem dla początkujących oraz zaawansowanych narciarzy czy rodzin z dziećmi. Alpe di Siusi stanowi świetną bazę wypadową do pobliskiego Bolzano, gdzie można cieszyć się zakupami bądź odkrywać uroki tego regionu.

Na Alpe di Siusi czekają szerokie niebieskie i czerwone trasy. Znajdujące się na wysokości od 1680 m do 2350 m n.p.m., gwarantują nie tylko wspaniałe zjazdy, ale również malownicze widoki. Dla bardziej zaawansowanych narciarzy nie może zabraknąć przejazdu słynną trasą Pucharu Świata Saslong, która znajduje się na Val Gardenie. Ponadto, ośrodek oferuje 2 Snow Parki oraz profesjonalny Halfpipe dla miłośników snowboardu.

Nie tylko narciarze znajdą tu wiele atrakcji. King Laurin Snow Park i 80 km tras biegowych czekają na entuzjastów innych sportów zimowych. Po całym dniu na stoku, można wrócić do uroczego miasteczka Fiè Allo Sciliar, oddalonego o 6 km od stacji narciarskiej. Tam czeka na Ciebie komfortowy nocleg.

Alpe di Siusi oferuje aż 175 km tras narciarskich, które zadowolą każdego miłośnika zimowych sportów. Na tych rozległych stokach znajduje się:

 • 52 km łatwych tras dla początkujących,
 • 105 km średnich tras dla zaawansowanych,
 • 18 km trudnych tras dla ekspertów.

Dodatkowo, dostępnych jest również 65 km tras biegowych dla miłośników narciarstwa biegowego. 

Program sportowy

 • wykwalifikowana kadra instruktorska, oferująca szkolenie na wysokim poziomie 

szkolenie narciarskie:

 • Pre Skils / dzieci 4-6 lat, od 2 do 4 osób w grupie
 • Pro Skils / dzieci 7-17 lat, od 3 do 9 osób w grupie 
 • Dorośli, od 3 do 9 osób w grupie, możliwość szkolenia indywidualnego 
 • Snowboard, od 2 do 9 osób w grupie 
 • zawody narciarsko-snowboardowe z nagrodami 

program animacyjny 

 • Animacje dla dzieci - taneczna rogrzewka na stoku przed nartami 
 • program animacyjny dla dzieci w hotelu, w godzinach 20.30 - 21.30 
 • apres ski - grzane wino, gorąca czekolada, impreza na stoku zaraz po nartach 
it

styczeń


Skontaktuj się z nami 

masz pytania odnośnie wyjazdu.
Chciałbyś przygotowania oferty specjalnie dla ciebie, 

twojej rodziny, przyjaciół.