Kluszkowce

13.01-20.01.2024

PIENINY /KLUSZKOWCE/ #alpediczorszti (769 m n.p.m.) 

Wyjazd na narty w miejscowości Kluszkowce to wyjątkowe doświadczenie dla miłośników sportów zimowych. Kluszkowce są znane ze swojego malowniczego piękna i zapewniają idealne warunki do uprawiania narciarstwa. Wieś położona jest w górskim regionie, oferując doskonałe stoki zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych narciarzy. Śnieżny krajobraz dodaje miejscu uroku, czyniąc go popularnym celem wypraw w sezonie zimowym. Oprócz narciarstwa, odwiedzający mogą cieszyć się innymi aktywnościami zimowymi, takimi jak snowboard, a sama wieś oferuje przytulną atmosferę do relaksu po dniu spędzonym na stokach. Kluszkowce, z połączeniem naturalnego piękna i doskonałych warunków narciarskich, są uroczym miejscem na zimowy wypoczynek. To także popularna od kilkunastu lat stacja narciarska, znana bardziej jako Czorsztyn-Ski.

Kluszkowce - narty i ciekawe trasy

Trasy narciarskie w Kluszkowcach, znajdujące się w ośrodku Czorsztyn Ski, rozciągają się na łączną długość 4,5 km. Wśród nich można znaleźć:

  • Trasy łatwe o łącznej długości 2,2 km.
  • Trasy o średnim stopniu trudności, sumujące się do 2,3 km.

Całkowita długość tras wynosi ponad 4,5 km, a najdłuższa z nich oferuje zjazd o długości niemal 1,5 km. Ośrodek wyposażony jest w 2 wyciągi krzesełkowe i 3 wyciągi orczykowe, a także 3 wyciągi specjalnie przystosowane dla dzieci. Oferuje również dodatkowe atrakcje, w tym tor saneczkowy. Dla miłośników górskiej kuchni, w kompleksie Czorsztyn-Ski dostępne są 3 restauracje.

Gdzie możesz się relaksować po intensywnym dniu na stoku? Kluszkowce noclegi

Live Sport proponuje wygodne zakwaterowanie w pobliżu Czorsztyna, malowniczo położonego między Pieninami a Gorcami. Hotel, mieszczący się w Kluszkowcach, to część kompleksu wypoczynkowego Czorsztyn-Ski, gdzie można nie tylko komfortowo przenocować, ale także delektować się pysznym jedzeniem, zrelaksować się oraz uprawiać sporty zimowe. Gwarantujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem w bliskiej odległości od Czorsztyna to z pewnością jedna z najwygodniejszych opcji dla turystów, którzy odwiedzają Pieniny, chcąc podczas urlopu skupić się wyłącznie na odpoczynku.

Kluszkowce narty

Kluszkowce - hotel i SPA

W hotelu znajduje się również SPA. Możesz skorzystać z różnorodnych rodzajów masażu, przynoszących ulgę po aktywnym dniu. Masz również dostęp do sauny, jacuzzi i groty solnej. Na terenie obiektu znajduje się także sala konferencyjna, idealna do organizacji szkoleń i imprez integracyjnych jak i celebracji okolicznościowych. Wśród udogodnień hotelowych wymienić trzeba także ośrodek narciarski Czorsztyn-Ski ze szkółką narciarską dla początkujących i wypożyczalnią sprzętu narciarskiego.

Udany pobyt Kluszkowce - tylko z Live Sport

Decydując się na nasz zorganizowany wyjazd na narty w miejscowości Kluszkowce, zapewniasz sobie aktywny czar oraz dostęp do licznych atrakcji turystycznych i nieograniczonych możliwości relaksu. Sprawdź organizowane przez nas inne zimowiska oraz niezapomniany wyjazd na narty Włochy. Po więcej informacji - zapraszamy do kontaktu.

TRASY NARCIARSKIE – KLUSZKOWCE / CZORSZTYN SKI – 4,5 km tras

ZOBACZ SKI MAP

2,2 km – łatwe trasy
2,3 km – średnie trasy

Stacja ma ponad 4,5 km tras, z czego najdłuższy zjazd liczy prawie półtora kilometra.

Są tutaj 2 wyciągi krzesełkowe, 3 orczyki i 3 wyciągi przeznaczone dla dzieci. Dodatkową atrakcje stanowi tor saneczkowy. W kompleksie Czorsztyn-Ski znajdują się 3 restauracje.

pl

styczeń-obóz dzieci/młodzież

Oferta hotele/apartamenty 

Skontaktuj się z nami 

masz pytania odnośnie wyjazdu.
Chciałbyś przygotowania oferty specjalnie dla ciebie, 

twojej rodziny, przyjaciół.