Mazury 2024 - Gdzie jechać z dziećmi na aktywne wakacje?

 • Aktualności
 • Mazury 2024 - Gdzie jechać z dziećmi na aktywne wakacje?

"Gdzie na Mazury z dziećmi?" - to pytanie zadaje sobie wiele rodzin, planując wakacyjne podróże. Mazury, malowniczy region w północno-wschodniej Polsce, od dawna są uznawane za idealne miejsce na rodzinne wakacje. Poszukujący niezapomnianych przygód i aktywnego spędzania czasu z dziećmi znajdą tutaj nieograniczone możliwości.Mazury - raj dla aktywnych rodzin

gdzie na mazury z dziećmi

Mazury - gdzie jechać z dziećmi? Czy warto?

Gdzie indziej znaleźć tak doskonałą równowagę między naturą a rozrywką dla całej rodziny? Mazury są idealnym miejscem dla miłośników przyrody, którzy chcą oderwać się od miejskiego zgiełku i spędzić czas na łonie natury. Obozy na Mazurach, organizowane przez Live Sport, to doskonała propozycja dla rodzin poszukujących aktywnych wakacji.

Aktywność nad jeziorem

Gdy myślimy o Mazurach, pierwsze, co przychodzi nam do głowy, to piękne jeziora i możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu. Sporty wodne, takie jak żeglarstwo, kajakarstwo czy windsurfing, to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających. Mazurskie jeziora stanowią idealne miejsce do nauki i doskonalenia umiejętności sportowych, jednocześnie zapewniając niesamowite widoki i niezapomniane przeżycia.

Bogactwo kulturowe i historyczne

Mazury to nie tylko natura - to także bogactwo kulturowe i historyczne. Region obfituje w zabytki architektury, takie jak zamki, kościoły czy dwory, które zachęcają do odkrywania historii i tradycji. Dodatkowo, liczne festiwale i wydarzenia kulturalne pozwalają na zapoznanie się z lokalną kulturą i zwyczajami, co stanowi niezapomniane doświadczenie dla całej rodziny.

gdzie na mazury z dziećmi

Gdzie na mazury z dziećmi? Postaw na zorganizowany wyjazd z Live Sport!

Gdzie z dziećmi na Mazury? Warto zainteresować się niezwykłym campem rodzinnym, organizowanym przez Live Sport. Na Mazurach, zarówno dzieci, jak i dorośli mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach i atrakcjach, które zapewniają aktywny wypoczynek i pełną rozrywkę. Dzięki równoległym programom dla obu grup wiekowych, rodzice mogą mieć czas dla siebie, ciesząc się spokojem i relaksem, podczas gdy dzieci bawią się i uczą nowych umiejętności.

Co robić na mazurach z dziećmi? Program dla dorosłych i dzieci

Poniżej przedstawiamy aktywności sportowe, które czekają na uczestników naszych wyjazdów:

 1. Tenis ziemny: codzienne treningi w grupach, sparingi i turnieje dla dorosłych, przy jednoczesnym zapewnieniu zajęć dla dzieci.
 2. Sporty wodne: pływanie na deskach SUP i kajakach, umożliwiające wspólne spędzanie czasu na wodzie dla całej rodziny.
 3. Rowery: wycieczki rowerowe dla dorosłych i starszych dzieci, zapewniające możliwość zwiedzania okolicy wraz z instruktorem.
 4. Joga: zajęcia dla początkujących i zaawansowanych, umożliwiające relaks i wyciszenie dla dorosłych, podczas gdy dzieci biorą udział w innych aktywnościach.

Dodatkowe atrakcje dla dzieci:

 1. Gry zespołowe, trickboard, skimboard, łucznictwo, archery tag, splatmaster - zapewniające wiele emocji i zabawy dla najmłodszych.
 2. Zajęcia artystyczne oraz gry i zabawy na plaży - umożliwiające rozwijanie kreatywności i integrację z rówieśnikami.

Wieczorne atrakcje dla całej rodziny - co robić z dziećmi na Mazurach, aby się nie nudzić?

 1. Summer Zumba: rodzinny trening taneczno-funkcjonalny, który sprawi, że wszyscy poczują się jak na imprezie.
 2. Family Cup: rodzinny turniej piłki nożnej, gdzie dorośli rywalizują z dziećmi, zapewniając mnóstwo śmiechu i radości.
 3. Letnie kino wieczorne: wieczory spędzone przy projekcjach ulubionych filmów to doskonała okazja do relaksu i integracji rodziny.
 4. Aloha Party: rodzinna impreza hawajska na plaży, pełna tańca, zabawy i konkursów, zakończona wspólnym tańcem Just Dance.
 5. Rodzinny wieczór przy ognisku: ciepła atmosfera ogniska, opowieści i pieśni, które tworzą niezapomniane wspomnienia.
 6. Joga - wilcze warsztatowisko: wieczorne zajęcia jogi dla całej rodziny, które pozwalają na relaks i wyciszenie po aktywnym dniu.

Dodatkowo, wieczorne imprezy fakultatywne, takie jak rejs statkiem z kolacją i Disco Fever, stanowią doskonałą okazję do wspólnego biesiadowania i zabawy. Mazury to nie tylko aktywny wypoczynek w ciągu dnia, ale także wieczorne rozrywki, które pozostawiają niezapomniane wrażenia dla całej rodziny.

Co zabrać na Mazury z dzieckiem?

Przygotowując się do wyjazdu, warto przemyśleć, co zabrać na Mazury z dzieckiem. Dobrze jest wziąć ze sobą kilka niezbędnych rzeczy, które umożliwią komfortowy i bezpieczny pobyt na świeżym powietrzu:

 1. Odpowiednia odzież i obuwie: warto zabrać ubrania dostosowane do zmieniających się warunków atmosferycznych - od ciepłych kurtek na chłodniejsze dni po lekkie, przewiewne stroje na upalne. Obuwie powinno być wygodne i dobrze dopasowane do aktywności na Mazurach, czyli na przykład buty trekkingowe lub sportowe sandały.

 2. Kremy przeciwsłoneczne i środki na owady: ochrona skóry przed promieniowaniem UV jest niezwykle ważna, szczególnie dla dzieci. Dlatego warto zabrać ze sobą kremy z filtrem przeciwsłonecznym o wysokim SPF. Dodatkowo, preparaty na insekty pomogą uniknąć ukąszeń komarów i innych owadów.

 3. Rozrywka na wieczory: Mazury oferują mnóstwo atrakcji w ciągu dnia, ale wieczory również można spędzić aktywnie i przyjemnie. Zabierz ze sobą książki, gry planszowe lub karty, które umilą czas spędzany wieczorami w przytulnej atmosferze obozowiska lub domku letniskowego.

Zapewnienie odpowiedniego wyposażenia i dbałość o komfort dziecka podczas pobytu na Mazurach pozwoli całej rodzinie cieszyć się wakacjami pełnymi przygód i niezapomnianych wspomnień.

Mrągowo crossfit
gdzie na mazury z dziećmi

Gdzie na Mazury z dzieckiem? Live Sport zapewnia również obozy dopasowane do każdego

Live Sport doskonale wie, gdzie jechać z dzieckiem na Mazury. Dlatego organizuje różnorodne obozy na Mazurach, dostosowane do różnych grup wiekowych i zainteresowań. Od aktywności outdoorowych dla młodzieży, przez połączenie aktywności fizycznych z zajęciami artystycznymi dla dzieci i młodzieży, po specjalne programy dla najmłodszych uczestników - każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferujemy zróżnicowane opcje wyjazdów dla różnych grup wiekowych:

 • Mrągowo Adventure (dla młodzieży 15-18 lat): koncentracja na aktywnościach outdoorowych, obejmujących żeglarstwo, kajakarstwo, SUP, jogę, strzelanie i inne. Dodatkowe atrakcje to festiwal kolorów, zajęcia Master Chef czy Bubble Football;
 • Mrągowo Artystyczno-Sportowe (dla dzieci i młodzieży 6-17 lat): łączenie aktywności fizycznych z zajęciami artystycznymi, takimi jak malarstwo, rzeźba, fotografia, projektowanie biżuterii i modowe stylizacje;
 • Mrągowo Kids (dla dzieci 6-8 lat): obozy zapewniające bezpieczną atmosferę, naukę gry w tenisa, zabawy zespołowe i inne aktywności rekreacyjne, sprzyjające budowaniu relacji między dziećmi;
 • Mrągowo Mix Sportów (dla dzieci i młodzieży 6-17 lat): skierowane do osób chcących spróbować różnych dyscyplin sportowych, oferujące bogaty program aktywności na lądzie i wodzie, z elastycznością dostosowania zajęć do indywidualnych preferencji i możliwości uczestników. Te różnorodne obozy na Mazurach zapewniają dzieciom i młodzieży aktywny wypoczynek, rozwijanie umiejętności, nawiązywanie przyjaźni i tworzenie niezapomnianych wspomnień.

Gdzie pojechać na Mazury z dziećmi? Wybierz zorganizowany wyjazd z Live Sport!

Mazury to nie tylko malowniczy region o wyjątkowej przyrodzie, ale także miejsce pełne możliwości aktywnego spędzania czasu i odpoczynku dla całej rodziny. Obozy i wyjazdy na w tym kierunku, organizowane przez Live Sport, to doskonała propozycja dla rodzin i dzieci poszukujących niezapomnianych przygód, rozrywki i nauki w jednym.

Wyjazd na Mazury z dziećmi to gwarancja udanych wakacji, pełnych wrażeń i niezapomnianych chwil spędzonych razem.

Warto podkreślić, że Live Sport to przede wszystkim:

Jesteśmy gotowi pomóc Ci w organizacji udanych wakacji dla Ciebie i Twojej rodziny na pięknych Mazurach! Po więcej informacji - zapraszamy do kontaktu!