Informacje i zapisy

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do Winners Akademia Tenisa!

Daria Oliinyk

+48 574 085 973

Maciek Dobrzyński

+48 602 648 505
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Iza Chojnacka

+48 505 023 757

Przedszkole tenisowe jest przeznaczone dla dzieci od 4 do 7 lat. Nasze szkolenie  oparte jest na progranie Tenis 10, opracowanego przez ITF i wprowadzonego na polskie korty poprzez Polski Związek Tenisowy. Tenisowe przedszkole jest bardzo atrakcyjną formą nauki tenisa dla dzieci w wieku do 10 lat. Nauka poprzez zabawę, współpraca w grupie rowieśników, wprowadzenie zasad Fair Play już od pierwszych zajęć.

Kategorie wiekowe w programie szkolenia dzieci do lat 10:

  • poziom zielony – dzieci do 10 lat
  • poziom pomarańczowy – dzieci do 9 lat
  • poziom niebieski – dzieci do 4-6 lat
  • poziom czerwony – dzieci do 7-8 lat

Zajęcia prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania, począwszy od nauki podstaw gry po doskonalenie techniki u graczy zaawansowanych.

Zajęcia prowadzone są w grupach 4-5 osobowych dostosowanych do poziomu i wieku zawodników. Zapisy w grupy od 12 do 17 roku życia.

POZIOM POCZĄTKUJĄCY

Zajęcia dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tenisem. Trening nastawiony jest na naukę podstawowych uderzeń, ćwiczenie koordynacji oraz w poprawę ogólnej sprawności fizycznej.

POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY

Zajęcia dla osób średniozaawansowanych, polegające na doskonaleniu umiejętności gry z głębi kortu. Ćwiczenia wykorzystywane na treningach mają za zadanie poprawę poruszania się po korcie i techniki gry, jednak umiejętność prowadzenia krótkich wymian jest niezbędna do rozpoczęcia szkolenia na tym poziomie.

 

POZIOM ZAAWANSOWANY

Zajęcia dla zaawansowanych graczy, pragnących poprawić swoje wyniki w meczach tenisowych. Trening opiera się na ćwiczeniach kształtujących nawyki skutecznych zachowań w grze na punkty, których intensywność jest na wysokim poziomie PRO, konieczna jest umiejętność prowadzenia szybkiej oraz kombinacyjnej gry na korcie.

Oferujemy treningi dla Tenisistów na każdym poziomie zaawansowania  każdym poziomie zaawansowania.

Zawsze staramy sie odpowiednio dobrać trenera do podopiecznego po wcześniejszej rozmowie z klienetem o jego oczekiwaniach, możliwościach i celach treningowych.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z trenerem poprzez formularz zgłoszeniowy.

TennisFit -  to unikatowy program autorski, ktory jest połączeniem  tenisa i  fitnesu.

Trening cechuje wysoką intensywnością , co gwarantuje poprawę  wytrzymałości i kondycji na korcie. Dodatkowo jest to świetna zabawa pod energiczną muzykę. 

Pierwsza część to rozgrzewka - pozwala przygotować ciało do treningu tenisowego oraz wzmocnić mięśnie za pomocą elementów z treningu funkcjonalnego.

Druga cześć - trening właściwy - odpracowanie sytuacji meczowych na korcie z piłką soft. Trening o wysokiej intensywności typu cardio, kładzie nacisk na technicę i precyzji ruchu.

Trening ogólnorozwojowy jest bardzo ważnym elementem treningu tenisowego, gdyż angażuje wszystkie partie mięsniowe, poprawia sprawność ogólną, szybkość, stabilizacje i koordynację.

Dodatkowo, acykliczna charakterystyka gry wymaga od zawodnika wszechstronnego rozwinięcia cech motorycznych takich jak siła, moc i wytrzymałość. 

Winners AKADEMIA TENISA w trosce o prawidłowy rozwój naszych graczy, równolegle z treningami na korcie umożliwia uczęstnictwo w treningach ogólnorozwojowych.

Zajęcia są prowadzone w grupach 6-8 osobowych.

 

 

 

Szkolenia dla dorosłych są dedykowane wszystkim miłośnikom tenisa ziemnego do rozpoczęcia lub kontynuowania swojej przygody z tenisem ziemnym.

Zajęcia prowadzone są w grupach 4-6 osobowych w sposób uporządkowany i dostosowany do poziomu graczy.

Treningi grupowe pozwalają nawiązać ciekawe znajomości i kontakty oraz wspólnie poddawać się pasji, jaką jest tenis ziemny.

Dzięki indywidualnemu podejściu trenera każdy osiągnie swoje cele tenisowe.

Dlaczego my?

Jesteśmy wykwalifikowaną kadrą z wieloletnim doświadczeniem

Treningi prowadzone w kameralnych grupach lub indywidualnie

U nas każde dziecko otrzyma wsparcie w przyjaznym otoczeniu

Budujemy poczucie przynależności do grupy

Dajemy możliwość rozwoju podczas zabawy z rówieśnikami

Tworzymy tenisową społeczność Winnersów

Daria Oliinyk

Byla wieloletnia zawodniczka Ukraińskiego Związku Tenisa w różnych kategoriach wiekowych. Uczestniczka i medalistka turniejów wojewodzkich i mistrzostw Ukrainy.

Absolwentka AWF  im. Pilsudskiego w Warszawie.

  • Instruktorka tenisa i Cardio tenis
  • Trener personalny
  • Instruktorka jogi
  • Specjalista ds. Żywienia człowieka 

Specjalizuje się w zajęciach z dziećmi oraz z dorosłymi różnych poziomów zaawansowania

Maciek Dobrzyński

Iza Chojnacka

Licencjonowana trenerka tenisa z wieloletnim stażem oraz organizatorka zarówno turniejów dla dzieci jaki i obozów tenisowych.

Pracuje zarówno z dziećmi i dorosłymi na każdym etapie tenisowego rozwoju.

Wyjątkowo jednak ceniona za swoje podejście i talent pedagogiczny do młodszych trenujących. Potrafi przekonać do tenisa nawet tych, początkowo mniej zaangażowanych w proces treningowy.