#skils

Zapraszamy do naszej szkoły narciarstwa i snowboardu “SKILS”.

 • Szkolenie w SKILSACH to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z nartami (lub deską) oraz dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy.
 • Szkolimy dzieciaki, młodzież i osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania.
 • Nasze szkolenie odbywa się podczas zorganizowanego campu.
  Czas trwania szkolenia to ilość dni na jaki został wykupiony ski-pass.
  Na wszystkich naszych campach organizujemy zawody, a każdy z naszych Riderów otrzymuje medal, dyplom i atrakcyjną nagrodę!
 • Gwarantujemy doskonałą organizację, wysoki poziom szkolenia oraz poczucie bezpieczeństwa.
PRE SKILS – PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE

pre SKILS – przedszkole narciarskie 

 • dla tych najmłodszych, którzy rozpoczynają przygodę z nartami 

Do naszego przedszkola zapraszamy najmłodszych riderów(od 3,5/4 lat do 6-go roku życia). Zajęcia odbywają się w małych grupkach (2-4 osoby).* Kurs prowadzi specjalnie wykwalifikowana kadra, organizując autorskie szkolenie (przeplatane licznymi zabawami narciarskimi). Tu nie ma miejsca na nudę! ?

Dodatkowym wsparciem dla najmłodszych uczestników przedszkola SKILS jest NIANIA. Będzie ona czuwać nad bezpieczeństwem i dobrą zabawą wszystkich maluchów, które zechcą odpocząć i zregenerować siły. W naszym firmowym namiocie na dzieciaki zawsze będzie czekać picie, słodka przekąska, malowanki, zgadywanki i wiele innych gadżetów, które umilą pobyt na stoku?

*istnieje możliwość wykupienia indywidualnego szkolenia

pro SKILS – wielopoziomowe szkolenie narciarskie 

 • dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy (możliwość narciarskiego treningu na tyczkach, elementy freestylu)

Formuła PRO skierowana jest do starszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Szkolenie rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy. Grupy ustalane są nie tylko pod względem umiejętności, ale również w oparciu o wiek uczestników. Liczba osób w grupie: od 3 do 9.*

* istnieje możliwość wykupienia indywidualnego szkolenia

PRO SKILS – WIELOPOZIOMOWE SZKOLENIE NARCIARSKIE
Snowboard

SNOWBOARD

 • dla wszystkich rozpoczynających i doskonalących naukę jazdy na desce (jazda techniczna, freestyle, freeride)

Mocno zachęcamy do rozpoczęcia przygody ze snowboardem! Najlepszy wiek na “pierwsze ślizgi” to 5-6 lat (pod warunkiem dobrej koordynacji ruchowej). Do naszej szkoły snowboardu zapraszamy również starsze dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Szkolimy na różnych poziomach zaawansowania. Liczba osób w grupie: od 2 do 9.*

* istnieje możliwość wykupienia indywidualnego szkolenia

WYPOSAŻENIE RIDERA 

 • dzieci i młodzież uczestniczące w szkoleniu SKILS otrzymują firmowe znaczniki zakładane na kurtkę, zawierające identyfikator z kontaktem do organizatora campu oraz wizytówkę z imieniem dziecka i numerem telefonu do rodzica/opiekuna. Obowiązkiem każdego dziecka jest jazda w kasku!

 • harmonogram szkolenia: szkolenie w SKILS odbywa się w godzinach 10.00-15.00 (campy Polska) oraz 10.00-16.00 (campy Włochy) (z godzinną przerwą na lunch; w tym czasie dzieci są pod opieką rodziców). Przerwa ustalona jest w jednym miejscu i w jednym czasie dla wszystkich grup.

 • kadra instruktorska: nasza kadra to starannie wyselekcjonowani instruktorzy narciarstwa i snowboardu, którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu prowadzą zajęcia na najwyższym poziomie. System szkolenia jest wcześniej precyzyjnie przygotowywany. Zbierając przed wyjazdem informacje o poziomie jazdy osób szkolących się na nartach czy desce (skala 0-4) możemy swobodnie dopasować odpowiednią ilość instruktorów, co pozwala na najlepszą jakość usługi.

 • video-coaching: jest to opcja skierowana do dorosłych i starszej młodzieży. Polega na nagrywaniu ćwiczeń wykonywanych podczas szkolenia. Wieczorem, na spotkaniu z instruktorem dokonywana jest analiza jazdy na nartach/snowboardzie każdej nagranej osoby.

 • testy nart ROSSIGNOL: dzięki naszemu partnerowi – firmie Rossignol, nasi klienci mogą na wyjazdach zagranicznych bezpłatnie testować najnowsze modele nart. Zapisy na testy odbywają się codziennie u wskazanego wcześniej instruktora.

 • program animacyjny: nasze campy rozpoczynamy od spotkania “welcome drink”, na którym szczegółowo omawiamy wyjazd i odpowiadamy na wszystkie pytania.

Program animacyjny we Włoszech: m.in. apres-ski (impreza w strojach narciarskich z grzanym winem i gorącą czekoladą), live-music (muzyka na żywo), mix style party (rodzinny bal przebierańców), rodzinna gra terenowa… Codziennie w hotelu w godz. 20:15-21:15 odbywają się zajęcia animacyjne dla dzieci. W tym czasie nasi animatorzy organizują kreatywne gry i zabawy.

Program animacyjny w Polsce: m.in. Pizza Party (bal przebierańców), odwiedziny klownów, biesiada góralska, nocna jazda ski&snb (gry i zabawy na stoku wieczorową porą), wieczorny kulig z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, ślizgawka, apres-ski (chillout przed pensjonatem), konkurs figur śnieżnych, 10 zasad FIS… i wiele innych!

#skils