MRĄGOWO – CAMP ARTYSTYCZNO-SPORTOWY

2300 PLN – 10 noclegów / wiek 6-17 lat

TERMINY I ZAPISY
SZCZEGÓŁY WYJAZDU

POZOSTAŁE PROFILE:

Galeria

Program sportowy:

SUP-y – zajęcia na bezpiecznej, pompowanej desce z wiosłem
Kajakarstwo – opanowanie sztuki wiosłowania, spływ kajakowy
Splatmaster – bezpieczna odmiana paintballa dla dzieci
Archery Tag – gra zespołowa z użyciem długich łuków sportowych
Bumper ball – dmuchane kule do Bubble Football
Gry zespołowe i rekreacyjne – gry typu: piłka nożna, siatkowa, koszykowa, badminton i inne

Skimboard – odmiana surfingu; zajęcia odbywają się w bezpiecznym basenie pneumatycznym o dł.20m i gł. 0,2

Program artystyczny:

 • dla kogo?
 • …dla pasjonatów sztuki, mody, fotografii, biżuterii, rzeźby oraz wszystkiego co najmodniejsze i kreatywne! Zapraszamy serdecznie każdego, kto czuje przyjemność z tworzenia. To naprawdę świetne uczucie, kiedy stworzymy coś pięknego absolutnie sami. Zarazimy Was nowymi, inspirującymi i twórczymi ideami! Sztuka otacza nas z każdej strony, wystarczy tylko się rozejrzeć 🙂 Wszelkie prace jakie u nas wykonasz są twoją własnością i będziesz mógł sie nimi pochwalić wśród swoich rówieśników.
 • Taniec
  Taniec to sposób na wyrażenie siebie i swoich emocji, ponieważ ruchem można wyrazić o wiele więcej niż słowami. Uczestnicy na zajęciach tanecznych będą przygotowywać wspólnie z instruktorem układy choreograficzne, w których opowiedzą przy użyciu tańca najprzeróżniejsze historie.
 • Teatr
  Adepci sztuki teatralnej poznają magiczny świat teatru: rodzaje przedstawień z różnych stron świata, fazy powstawania sztuki i jej realizacji na scenie, a także – mając możliwość nieskrępowanej realizacji swoich wizji i pomysłów – przygotują pod okiem kreatywnej kadry swój własny spektakl.
 • Zajęcia plastyczne i ceramiczne
  Kontakt z przyrodą jest zawsze pełen inspiracji dla artystów – tych początkujących i tych, którzy pierwsze kroki mają już za sobą. Uczestnicy dowiedzą się jak wykonywać prace z materiałów takich jak glina. plastelina, modelina, masa solna i pod fachowym okiem prowadzących stworzą niepowtarzalną kolekcję prac do livesportowej letniej galerii sztuki.
 • Letnia szkoła gotowaniaJeśli ktoś ma wątpliwości czy gotowanie to odpowiednie zajecie dla dzieci zapraszamy do Mrągowa! Podczas zajęć kulinarnych dzieci będą uczestniczyć we wspólnym przyrządzaniu pysznych deserów, ciastek, pizzy, sałatek, naleśników oraz innych zdrowych przysmaków. Poznają różne smaki, produkty, sposoby ich łączenia, nauczą się bezpiecznego posługiwania akcesoriami kuchennymi. Jeśli zaś na stole pojawi się kolorowa zastawa i pyszne, zdrowe samodzielnie przygotowane smakołyki doprawione świetnym humorem, to mały kucharz poczuje się jak… na wspaniałym placu zabaw!
 • Zajęcia odbywają się w 2 blokach godzinowych: 10.15 – 13.30 i 15.45 – 18.30
 • W ramach zajęć sportowych zapewniamy: deski windsurfingowe, pędniki, pianki i kapoki, łodzie typu optymist, omega, SUP-y, huśtawka wodna, kajaki, rakiety tenisowe. W trakcie zajęć na wodzie dzieci asekurują instruktorzy na motorówkach. Wszystkie zajęcia prowadzone są w grupach dopasowanych wiekiem i umiejętnościami.

Program wieczorny:

Dyskoteki, ogniska, konkurs karaoke, nocne podchody z elementami survivalu, chrzest obozowy, beach party, milionerzy, mam talent, letnie kino wieczorne, gry terenowe, integracyjne

Dodatkowo:

Banan – dysponujemy stworzonym specjalnie do wodnych ślizgów bananem, który zabiera na „pokład” od 4 do 6 osób. Banan jest ciągnięty skuterem bądź też motorówką. Wszyscy uczestnicy są ubrani w kamizelki asekuracyjne.

NOWOŚĆ !! – mamy własne miasteczko wodne, nasi ‘campowicze’ mogą korzystać z mega huśtawki , trampoliny wodnej i poduszki Big Air Bag

Szczegóły:

Zakwaterowanie:
Ośrodek Polonez / Pawilon Cyranka www.osrodekpolonez.pl
pokoje 3,4,5 osobowe typu studio z łazienkami

Wyżywienie:
3 posiłki ( śniadanie, obiad, kolacja )
podwieczorek
obiad w dniu wyjazdu
woda do picia 24H

Transport:
autokar LUX

Ubezpieczenie:
AXA

Terminy wyjazdów / Zapisy / Ceny

Formularz kontaktowy
TERMINY 1-5:

26.06 – 15.08.2021

CENA

CENA: 2300 PLN

PODANA CENA ZAWIERA:

Pobyt – 10 noclegów, pawilon Cyranka, pokoje typu studio z łazienkami, 4/5/6 osobowe, wyżywienie : 3 posiłki, podwieczorek, obiad w dniu wyjazdu, woda do picia, dojazd autokarem, opiekę trenerską i całodobową wychowawczą, realizację podanego programu sportowego i innych atrakcji, nagrody, ubezpieczenie, podatek VAT, fajną atmosferę i dużo dobrej zabawy.

Diety: wegetariańska / wegańska / bezglutenowa itp 15 pln /osoba/dzień

UMOWY DO POBRANIA

ZAPISY

Andrzej Dasiewicz

+48 666 020 666
biuro@livesport.com.pl