Bielsko-Biała Enduro Camp 9-18 lat

9-18 LAT

Szkolenia endurowe z najwyższej półki. Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo☝️ technikę i świetną zabawę

HOTEL DĘBOWIEC hoteldebowiec.pl

TERMINY:

10.07 – 17.07.2021

14.08 – 21.08.2021

PROGRAM ROWEROWY:

Szkolenia endurowe z najwyższej półki. Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo☝️ technikę i świetną zabawę

MIEJSCE SZKOLENIA:

Bielsko Biała, ścieżki Enduro Trails. Pod okiem najlepszych instruktorów Klubu rowerowego Shreed Freeridesport

KOMPLEKS ENDURO TRAILS

To sieć jednokierunkowych tras rowerowych. Wąskich, krętych ścieżek o różnym stopniu trudności, od łatwych łagodnie opadających, aż po strome, wymagające zjazdy.Trasy rozpościerają się pomiędzy szczytami Szyndzielni i Koziej Góry. Na szczyt Szyndzielni można wjechać koleją gondolową.

To właśnie tutaj znajduje się najbardziej rozjeżdżane singiel tracki w Polsce: Najdłuższa i najbardziej urozmaicona trasa RockNRolla* oraz bardzo zakręcony Twister.

Enduro trails oferuje trasy o różnym poziomie trudności, jest prawdziwym królestwem zakrętów zarówno dla amatorów, jak i zaawansowanych riderów. Centrum ścieżek mieści się w obrębie miejskiego terenu rekreacyjnego Błonia, u stóp Koziej Góry.

W kompleksie znajduje się wypożyczalnia rowerów zjazdowych, pump track – niewielki tor rowerowy dla wszechstronnego treningu, składający się z szybkich zakrętów i muld. Boisko wielofunkcyjne do gier zespołowych, skatepark, mini golfie, nowoczesna siłownia zewnętrzna, plac zabaw, amfiteatr, gastronomia.

SZKOLENIE: 6 dni szkolenia enduro, 4 godziny dziennie na rowerze

Szkolenie odbywa się w grupach dostosowanych do umiejętności i wieku uczestników. Już pierwszego dnia ruszamy pełną parą. Sprawdzamy sprzęt (lub wypożyczamy), regulujemy kaski, ochraniacze, korygujemy ustawienie roweru, przeprowadzamy sprawdzian umiejętności. Rozjeżdżamy się.

Każde zajęcia (niezależnie od grupy wiekowej) zaczynają się sprawdzeniem ekwipunku, rozgrzewką i omówieniem planu na dany dzień.

Przygodę enduro zaczynamy od podstaw: uczymy się prawidłowej pozycji, prawidłowego i efektywnego hamowania, podstawy skręcania, balansu ciałem podczas jazdy, odciążania, dociążania roweru. Niezależnie od poziomu umiejętności zaczynamy od najprostszych tras i techniki.

W trakcie 6 dniowego szkolenia enduro utrwalamy nabyte umiejętności i stopniowo podnosimy poprzeczkę wprowadzając nowe elementy. (Przed każdym nowym elementem przypominamy zasady bezpieczeństwa)

 • Jeździmy i poznajemy trasy kompleksu enduro trails
 • Uczymy się czytania terenu i doboru odpowiedniej linii przejazdu.
 • Na pumptracku „pompujemy”, optymalnie wykorzystujemy zawieszenie w tym przypadku mniej roweru a więcej naszego ciała.
 • Równowagę, dociążanie i odciążanie roweru szlifujemy na specjalnych ścieżkach NORTHSHORE, ROCKGARDEN.*
 • Na stolikach – uczymy się bezpiecznie wybijać w powietrze, skakać, lądować.

W zależności od postępów przechodzimy do bardziej stromych zjazdów w zróżnicowanym terenie, uczymy się pokonywania przeszkód na trasie (korzeni, kamieni, gałęzi);

Na Enduro Bike Camp nie zapominamy o sprzęcie: w trakcie szkolenia na pewno nauczymy się jak dbać o nasz sprzęt, prawidłowo go użytkować i konserwować. Przeprowadzimy warsztaty z serwisowania roweru, konkurs zmiany dętki i mycia naszych rumaków.

W ramach zajęć rowerowych nie zapewniamy sprzętu. Każdy Uczestnik ENDURO BIKE CAMP 2021 powinien zabrać ze sobą: rower górski, kask rowerowy, ochraniacze na łokcie, golenie i kolana, wygodny plecak z możliwością podpięcia kasku.


O możliwość wypożyczenia sprzętu informacji udzielmy Indywidualnie

INSTRUKTORZY:

Szkolimy się pod okiem kadry instruktorskiej Najszybszego Klubu rowerowego Shreed Freeridesport

ZAJĘCIA DODATKOWE:

zajęcia sportowo-rekreacyjne – trickboard, fishboard, gry zespołowe, paintball, archery, Sup. W ramach zajęć sportowo-rekreacyjnych zapewniamy wymagany sprzęt.

DODATKOWO

SZARLOTKA NA KOZIEJ GÓRCE, KOLACJA W SCHRONISKU GÓRSKIM I WIECZORNY ZJAZD,

WYJŚCIE NA BASEN ODKRYTY, FESTIWAL KOLORÓW I BITWA WODNA. DLA GRUP ZAAWANSOWANYCH WYCIECZKA DO SZCZYRK Enduro TRAILS by TREK NA TRASĘ Hip HopA Flow

Zajęcia sportowe odbywają się w 2 blokach:

10.00 – 14.00 szkolenie rowerowe i 16.30– 18.00 zajecia sportowo rekreacyjne

Zajęcia wieczorne: 20:15 – 21.30.

 • podchody wieczorne,
 • archery tag,
 • wieczorne kino letnie,
 • gry terenowe,
 • wieczór planszówek,
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek

Zakwaterowanie:
Hotel Dębowiec
http://www.hoteldebowiec.pl

komfortowe pokoje z łazienkami, 2, 3 i 4 osobowe

Hotel położony jest u podnóża gór Dębowca, w cichej okolicy, jednocześnie niedaleko od centrum miasta.

Ubezpieczenie:
Unica NNW

Wyżywienie:
3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacja)
w restauracji ośrodka + woda 24H

Transport:
autokar LUX
Klimatyzacja
WC

DOKUMENTY, KTÓRE OTRZYMASZ OD NAS PO DOKONANIU REZERWACJI:

e-mail rodzica
telefon rodzica
Lokalizacja*
Mrągowo
Bielsko Biała
16.07-26.07.2021
26.07-05.08.2021
05.08-15.08.2021
10.07–17.07.2021
14.08–21.08.2021
data urodzenia dziecka
Wybierz rozmiar koszulki*
Rozmiar dziecięcy
Rozmiar standardowy

Zapoznałam/Zapoznałem się i akceptuję Polityki Prywatności

Zapoznałam/Zapoznałem się i akceptuję Regulamin

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest „Szkoła Tenisa i Narciarstwa Live Sport”" Maciej Dobrzyński, ul. Mirska 4 Warszawa 04-247 NIP 9521170933, moich danych osobowych oraz danych osobowych mojego dziecka podanych w formularzu kontaktowym. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest „Szkoła Tenisa i Narciarstwa Live Sport” Maciej Dobrzyński, ul. Mirska 4 Warszawa 04-247 NIP 9521170933, moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym w celu otrzymywania za pomocą komunikacji elektronicznej newslettera oraz informacji i materiałów o charakterze reklamowym, promocyjnym i handlowym dot. Administratora. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Wyślij

CENA: 2780 PLN

7 noclegów / wiek 9-18 lat

PODANA CENA ZAWIERA:
Pobyt – 7 noclegów (Hotel Dębowiec), pokoje 2/3/4 osobowe, wyżywienie: 3 posiłki, transport, przewóz rowerów, karnety na wyciągi, wejście na basen, opiekę trenerską i całodobową wychowawczą, realizację podanego programu sportowego, wycieczkowego i innych atrakcji, nagrody, ubezpieczenie, podatek VAT …i dużo dobrej zabawy!

ZAPISY:

Andrzej Dasiewicz

+48 666 020 666
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.