Alpe di Siusi - Ferie*

Ośrodek narciarski w południowym Tyrolu, położony w słynnej dolinie Val Gardena ciągnącej się wokół szczytów Sasso Lungo, Sasso Piato i Punta d’Oro, należący do obszaru narciarskiego DOLOMITI SUPERSKI.

Ośrodek znajduje się na terenie uważanym za największy wysokogórski płaskowyż w Europie. Dobre nasłonecznienie przez większość sezonu oraz duża ilość tras sprawia,że ośrodek ten jest idealny dla początkujących i zaawansowanych narciarzy oraz rodzin z dziećmi. Jest to także bardzo dobre miejsce wypadowe na zakupy do Bolzano.

Region Alpe di Siusi charakteryzuje się dużą ilością szerokich niebieskich i czerwonych tras; położony na wysokości między 1680 m a 2350 m n.p.m pozwala cieszyć wzrok pięknymi, malowniczymi widokami. Zaawansowani narciarze koniecznie muszą przejechać się słynną trasą Pucharu Świata Saslong, która znajduje się na Val Gardenie, ponadto znajdziemy tam 2 Snow Parki i profesjonalny Halfpipe.

W Alpe di Siusi znajduje się robiący wrażenie King Laurin Snow Park oraz 80 km tras biegowych. Fiè Allo Sciliar to urokliwe miasteczko położone 6 km od stacji narciarskiej, gdzie wracamy po nartach. Firma Live Sport od wielu lat współpracuje z regionem Alpe di Siusi, dzięki czemu może zaoferować najlepszą bazę hotelowo-apartamentową.

TRASY NARCIARSKIE - ALPE DI SIUSI / VAL GARDENA - 175 km tras

ZOBACZ SKI MAP

52 km – łatwe trasy 
105 km – średnie trasy 
18 km – trudne trasy 
65 km – trasy biegowe
​Stoki są otwarte od 09.00 do 17.00

WYPOŻYCZALNIA - miejsce, które polecamy i z którym współpracujemy to wypożyczalnia Alpin Sports, gdzie nasi klienci otrzymują zawsze rabat.

TERMIN:

22.01 - 29.01.2022

 • Szkolenie w SKILSACH to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z nartami (lub deską) oraz dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy.
 • Szkolimy dzieciaki, młodzież i osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania.
 • Nasze szkolenie odbywa się podczas zorganizowanego campu. Czas trwania szkolenia to ilość dni na jaki został wykupiony ski-pass. Na wszystkich naszych campach organizujemy zawody, a każdy z naszych Riderów otrzymuje medal, dyplom i atrakcyjną nagrodę.
 • Gwarantujemy doskonałą organizację, wysoki poziom szkolenia oraz poczucie bezpieczeństwa.

Czas trwania szkolenia to ilość dni na jaki został wykupiony przez Państwa ski-pass. Szkolenie dla dzieci i dorosłych rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy wg umiejętności. Szkolenie obejmuje naukę i doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie, a także udział w zawodach, które są organizowane na koniec szkolenia. Uczestnicy rywalizują między sobą w kategoriach mężczyźni, kobiety, dzieci. Osoby z najlepszymi wynikami otrzymują atrakcyjne nagrody (każde dziecko otrzymuje pamiątkowy medal, dyplom i nagrodę).

GRUPY:
Podział w zależności od wieku i umiejętności.
Pre SKILS /dzieci 4-6 lat, od 2 do 4 osób w grupie. Kurs prowadzi specjalnie wykwalifikowana kadra, organizując autorskie szkolenie ( przeplatane licznymi zabawami narciarskimi). Tu nie ma miejsca na nudę!:). W naszym firmowym namiocie na dzieciaki zawsze będzie czekać picie, słodka przekąska, malowanki, zgadywanki i wiele innych gadżetów, które umilą pobyt na stoku
Pro SKILS/ dzieci i młodzież 7-17 lat, od 3 do 9 osób w grupie. Formuła PRO skierowana jest do starszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Szkolenie rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy. Grupy ustalane są nie tylko pod względem umiejętności, ale również w oparciu o wiek uczestników.
Dorośli od 3 do 9 osób w grupie.
Istnieje także możliwość wykupienia indywidualnego szkolenia.

SNOWBOARD/dla wszystkich rozpoczynających i doskonalących naukę jazdy na desce. Mocno zachęcamy do rozpoczęcia przygody ze snowboardem! Najlepszy wiek na "pierwsze ślizgi"to 5-6 lat ( pod warunkiem dobrej kondycji ruchowej ). Do naszej szkoły snowboardu zapraszamy również starsze dzieci, młodzież i dorosłych. Szkolimy na różnych poziomach zaawansowania. Liczba osób w grupie od 2 do 9 osób.

HARMONOGRAM SZKOLENIA: Szkolenie w grupach odbywa się w godzinach od 10.00 do 16.00 z godzinną przerwą (13.00-14.00 – w tym czasie dzieci są pod opieką rodziców). Przerwa odbywa się w jednym miejscu i w jednym czasie dla wszystkich grup.

wyposażenie ridera: dzieci i młodzież uczestniczące w szkoleniu SKILS otrzymują firmowe znaczniki zakładane na kurtkę, zawierające identyfikator z kontaktem do organizatora campu oraz wizytówkę z imieniem dziecka i numerem telefonu do rodzica/opiekuna. Obowiązkiem każdego dziecka jest jazda w kasku! OPIEKUNKA NA STOKU! dodatkowym wsparciem dla najmłodszych uczestników szkolenia narciarskiego będzie NIANIA. Te maluchy, które znużą się ćwiczeniami będą mogły przerwać szkolenie i pozostać pod okiem opiekunki. Codziennie na stoku NIANIA będzie czuwać nad bezpieczeństwem i zabawą maluchów. W naszym firmowym namiocie na dzieci będzie czekać picie, słodycze, bloki rysunkowe, kredki i wiele innych gadżetów, które umilą pobyt dziecka na stoku. KADRA: Nasza kadra to starannie wyselekcjonowani instruktorzy narciarstwa i snowboardu , którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu prowadzą zajęcia na najwyższym poziomie. System szkolenia jest wcześniej precyzyjnie przygotowywany. Zbierając przed wyjazdem informacje od klientów o poziomie jazdy na nartach/snowboardzie, możemy swobodnie dopasować ilość instruktorów, co pozwala na najlepszą jakość usługi. VIDEO-COACHING: Jest to opcja wykonywana w trakcie szkolenia dla dorosłych i starszej młodzieży. Polega na nagrywaniu ćwiczeń wykonywanych przez kursantów. Wieczorem na spotkaniu z instruktorem dokonywana jest analiza jazdy na nartach/snowboardzie każdej nagranej osoby. TESTY NART ELAN,HEAD,ROSSIGNOL: Live Sport współpracuje z firmami produkującymi topowe narty, dzięki czemu nasi klienci mogą bezpłatnie testować na wyjazdach najnowsze modele nart ROSSIGNOL,ELAN czy HEAD. Zapisy na testy odbywają się codziennie u wskazanego wcześniej instruktora.

Nasze campy rozpoczynamy od spotkania “welcome drink”, na którym szczegółowo omawiamy wyjazd i odpowiadamy na wszystkie pytania.

PROGRAM ANIMACYJNY: Ponieważ aktywny wypoczynek zimowy to nie tylko białe szaleństwo, ale także beztroski relaks, po powrocie ze stoku zapraszamy naszych klientów na apres-ski (impreze w strojach narciarskich z grzanym winem i gorącą czekoladą) a wieczorem przenosimy się do świata Jamesa Bonda, otwierając dla Państwa Casino Night. Codziennie w hotelu w godz. 20:15-21:15 odbywają się zajęcia animacyjne dla dzieci. W tym czasie nasi animatorzy organizują dla najmłodszych kreatywne gry i zabawy.

Podczas livesportowych wyjazdów zimowych oferujemy możliwość wykupienia samego szkolenia narciarskiego bądź snowboardowego w naszej szkółce narciarskiej #SKILS. 

SZKOLIMY:

 • nie tylko tych bardzo małych, ale również średnich, dużych i bardzo dużych
 • tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z nartami bądź snowboardem – stawiają pierwsze kroki, oswajają się ze sprzętem, prędkością i wysokością
 • tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy na nartach (możliwość narciarskiego treningu na tyczkach)
 • zarówno tych na jednej jak i na dwóch deskach

CENA: 1500 pln / 6 dni / 30 godzin

Luksusowe apartamenty położone w miasteczku Völs am Schlern, 200 m od hotelu Völserhof, 6 km od dolnej stacji wyciągów. W całości odnowiona stanowi połączenie nowoczesności z ciepłem jakie daje drewniane wykończenie. Rezydencja oferuje apartamenty z balkonami i tarasami, które zapewniają piękny widok na góry. Do dyspozycji gości jest eleganckie centrum Wellness, z saunami (fińska , bagno turco, kabina ze światło terapią, prysznic z olejkami tropikalnymi, zona relaksu). NOWOŚĆotwarty w tym roku basen wewnętrzny i zewnętrzny.

ZAKWATEROWANIE:

apartament typu C dla 4-6 osób 60-70m² : ...zobacz

2 sypialnie, 2 łazienki z prysznicem, WC i bidetem, kuchnia urządzona w pełni, zmywarka, kawiarka, czajnik, lodówka z zamrażalnikiem, toster, mikrofala ( na zapytanie ), balkon

apartament typu A bilocale dla  2-4 osób 50-55m²...zobacz

sypialnia i salon z rozkładaną sofą, łazienka z prysznicem, WC i bidetem, kuchnia urządzona w pełni, zmywarka, kawiarka, czajnik, lodówka z zamrażalnikiem, toster, mikrofala (na zapytanie), balkon

WYŻYWIENIE:  we własnym zakresie

UBEZPIECZENIE: Podstawowe Kontynenty UNIQA: 10 000 Euro, Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia - pakiet MULTITRAVEL UNIQA (KL+AS+NNW+KR+OC+SKI OC+BP+CHOROBY PRZEWLEKŁE)- 100 000 Euro …więcej

SKIPASS: 6-dniowy Alpe di Siusi

TRANSPORT: własny/autokar/samolot


Rodzinne, eleganckie apartamenty położone 6 km od dolnej stacji narciarskiej Alpe di Siusi, zaledwie kilka kroków od hotelu Völserhof, w centrum miasteczka. Są to niedawno wyremontowane apartamenty z widokiem na masyw górski. Urządzone w ciepłym, górskim stylu z pachnącym świeżością jasnym drewnem. Połączenie tyrolskiego klimatu z nowoczesnymi rozwiązaniami tworzy niezwykły klimat. Każdy apartament wychodzi na zewnątrz budynku. Apartamenty na parterze mają przed drzwiami wejściowymi taras z meblami ogrodowymi. Do dyspozycji gości sauna (w hotelu Garni Hubertus).

ZAKWATEROWANIE:

apartamenty typu:

superior: dla 2, 3, 4 osób ...zobacz (1 sypialnia, salon z rozkładaną kanapą, łazienka, kuchnia)

family: dla 4, 6 osób ...zobacz (2 sypialnie, salon z rozkładaną kanapą, łazienka, kuchnia)

new deluxe: dla 2, 3, 4 osób ...zobacz (1 sypialnia, salon z rozkładaną kanapą, łazienka, kuchnia)

WYPOSAŻENIE APARTAMENTÓW:  - ręczniki - pralka - suszarka - żelazko - zmywarka - toster - czajnik - kawiarka - wyposażenie kuchenne

WYŻYWIENIE:  we własnym zakresie

UBEZPIECZENIE: Podstawowe Kontynenty UNIQA: 10 000 Euro, Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia - pakiet MULTITRAVEL UNIQA (KL+AS+NNW+KR+OC+SKI OC+BP+CHOROBY PRZEWLEKŁE) - 100 000 Euro …więcej

SKIPASS: 6-dniowy Alpe di Siusi

TRANSPORT: własny/autokar/samolot

Położone w miasteczku Vols am Schlern, 6 km od dolnej stacji wyciągów. Przestronne apartamenty urządzone w rustykalnym stylu, mieszczą się w malowniczej kamienicy tuż na przeciwko hotelu. Do dyspozycji gości sauna i basen w hotelu. Dodatkowo można wykupić posiłki w restauracji hotelowej.

ZAKWATEROWANIE:

apartamenty ...zobacz

typ A z balkonem dla 2, 3, 4 osób

typ B bez balkonu dla 2, 3, 4 osób

WYŻYWIENIE:  we własnym zakresie

UBEZPIECZENIE: Podstawowe Kontynenty UNIQA: 10 000 Euro, Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia - pakiet MULTITRAVEL UNIQA (KL+AS+NNW+KR+OC+SKI OC+BP+CHOROBY PRZEWLEKŁE) - 100 000 Euro …więcej

SKIPASS: 6-dniowy Alpe di Siusi

TRANSPORT: własny/autokar/samolot

HOTEL ROSE WENZER ***

jest położony w malowniczym miasteczku Vols am Schlern, 6 km od dolnej stacji wyciągów. Pokoje urządzone są w rustykalnym stylu, drewniane meble i podłogi, TV. Większość pokoi ma balkon z widokiem na góry. Hotel posiada zaplecze basenowe z wellness, bar i stylową restaurację oferującą smaczną kuchnię. Obiekt oprócz głównego budynku hotelowego, posiada także apartamenty znajdujące się w dwóch skrzydłach oddalonych od głównego budynku o 20 metrów.

Zakwaterowanie: ...zobacz pokoje

Pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe

Wyżywienie:
bogaty bufet śniadaniowy, wieczorem eleganckie menu z kuchnią włoską i europejską.

Transport:
własny/autokar/samolot

SKIPASS: 6-dniowy Alpe di Siusi

Ubezpieczenia:

W cenie:

Ubezpieczenie UNIQA kontynenty : 10 000 Euro

*Sugerujemy wykupienie dodatkowo ubezpieczenia UNIQA multitravel na 100 000 euro:  70 pln/osoba ...zobacz

Dodatkowo:

Ubezpieczenie od rezygnacji z imprezy turystycznej:

4% wartości imprezy turystycznej

Zalecane: 

wyrobienie karty EKUZ przed wyjazdem, która gwarantuje podstawowe ubezpieczenie NFZ w krajach UE.

DODATKOWE INFORMACJE: 

 garaż do dyspozycji gości hotelowych

check in 15.00, check out 10.00 


 • Szkolenie w SKILSACH to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z nartami (lub deską) oraz dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy.
 • Szkolimy dzieciaki, młodzież i osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania.
 • Nasze szkolenie odbywa się podczas zorganizowanego campu. Czas trwania szkolenia to ilość dni na jaki został wykupiony ski-pass. Na wszystkich naszych campach organizujemy zawody, a każdy z naszych Riderów otrzymuje medal, dyplom i atrakcyjną nagrodę.
 • Gwarantujemy doskonałą organizację, wysoki poziom szkolenia oraz poczucie bezpieczeństwa.

Czas trwania szkolenia to ilość dni na jaki został wykupiony przez Państwa ski-pass. Szkolenie dla dzieci i dorosłych rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy wg umiejętności. Szkolenie obejmuje naukę i doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie, a także udział w zawodach, które są organizowane na koniec szkolenia. Uczestnicy rywalizują między sobą w kategoriach mężczyźni, kobiety, dzieci. Osoby z najlepszymi wynikami otrzymują atrakcyjne nagrody (każde dziecko otrzymuje pamiątkowy medal, dyplom i nagrodę).

GRUPY:
Podział w zależności od wieku i umiejętności.
Pre SKILS /dzieci 4-6 lat, od 2 do 4 osób w grupie. Kurs prowadzi specjalnie wykwalifikowana kadra, organizując autorskie szkolenie ( przeplatane licznymi zabawami narciarskimi). Tu nie ma miejsca na nudę!:). W naszym firmowym namiocie na dzieciaki zawsze będzie czekać picie, słodka przekąska, malowanki, zgadywanki i wiele innych gadżetów, które umilą pobyt na stoku
Pro SKILS/ dzieci i młodzież 7-17 lat, od 3 do 9 osób w grupie. Formuła PRO skierowana jest do starszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Szkolenie rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy. Grupy ustalane są nie tylko pod względem umiejętności, ale również w oparciu o wiek uczestników.
Dorośli od 3 do 9 osób w grupie.
Istnieje także możliwość wykupienia indywidualnego szkolenia.

SNOWBOARD/dla wszystkich rozpoczynających i doskonalących naukę jazdy na desce. Mocno zachęcamy do rozpoczęcia przygody ze snowboardem! Najlepszy wiek na "pierwsze ślizgi"to 5-6 lat ( pod warunkiem dobrej kondycji ruchowej ). Do naszej szkoły snowboardu zapraszamy również starsze dzieci, młodzież i dorosłych. Szkolimy na różnych poziomach zaawansowania. Liczba osób w grupie od 2 do 9 osób.

HARMONOGRAM SZKOLENIA: Szkolenie w grupach odbywa się w godzinach od 10.00 do 16.00 z godzinną przerwą (13.00-14.00 – w tym czasie dzieci są pod opieką rodziców). Przerwa odbywa się w jednym miejscu i w jednym czasie dla wszystkich grup.

wyposażenie ridera: dzieci i młodzież uczestniczące w szkoleniu SKILS otrzymują firmowe znaczniki zakładane na kurtkę, zawierające identyfikator z kontaktem do organizatora campu oraz wizytówkę z imieniem dziecka i numerem telefonu do rodzica/opiekuna. Obowiązkiem każdego dziecka jest jazda w kasku! OPIEKUNKA NA STOKU! dodatkowym wsparciem dla najmłodszych uczestników szkolenia narciarskiego będzie NIANIA. Te maluchy, które znużą się ćwiczeniami będą mogły przerwać szkolenie i pozostać pod okiem opiekunki. Codziennie na stoku NIANIA będzie czuwać nad bezpieczeństwem i zabawą maluchów. W naszym firmowym namiocie na dzieci będzie czekać picie, słodycze, bloki rysunkowe, kredki i wiele innych gadżetów, które umilą pobyt dziecka na stoku. KADRA: Nasza kadra to starannie wyselekcjonowani instruktorzy narciarstwa i snowboardu , którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu prowadzą zajęcia na najwyższym poziomie. System szkolenia jest wcześniej precyzyjnie przygotowywany. Zbierając przed wyjazdem informacje od klientów o poziomie jazdy na nartach/snowboardzie, możemy swobodnie dopasować ilość instruktorów, co pozwala na najlepszą jakość usługi. VIDEO-COACHING: Jest to opcja wykonywana w trakcie szkolenia dla dorosłych i starszej młodzieży. Polega na nagrywaniu ćwiczeń wykonywanych przez kursantów. Wieczorem na spotkaniu z instruktorem dokonywana jest analiza jazdy na nartach/snowboardzie każdej nagranej osoby. TESTY NART ELAN,HEAD,ROSSIGNOL: Live Sport współpracuje z firmami produkującymi topowe narty, dzięki czemu nasi klienci mogą bezpłatnie testować na wyjazdach najnowsze modele nart ROSSIGNOL,ELAN czy HEAD. Zapisy na testy odbywają się codziennie u wskazanego wcześniej instruktora.

Nasze campy rozpoczynamy od spotkania “welcome drink”, na którym szczegółowo omawiamy wyjazd i odpowiadamy na wszystkie pytania.

PROGRAM ANIMACYJNY: Ponieważ aktywny wypoczynek zimowy to nie tylko białe szaleństwo, ale także beztroski relaks, po powrocie ze stoku zapraszamy naszych klientów na apres-ski (impreze w strojach narciarskich z grzanym winem i gorącą czekoladą) a wieczorem przenosimy się do świata Jamesa Bonda, otwierając dla Państwa Casino Night. Codziennie w hotelu w godz. 20:15-21:15 odbywają się zajęcia animacyjne dla dzieci. W tym czasie nasi animatorzy organizują dla najmłodszych kreatywne gry i zabawy.

Podczas livesportowych wyjazdów zimowych oferujemy możliwość wykupienia samego szkolenia narciarskiego bądź snowboardowego w naszej szkółce narciarskiej #SKILS. 

SZKOLIMY:

 • nie tylko tych bardzo małych, ale również średnich, dużych i bardzo dużych
 • tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z nartami bądź snowboardem – stawiają pierwsze kroki, oswajają się ze sprzętem, prędkością i wysokością
 • tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy na nartach (możliwość narciarskiego treningu na tyczkach)
 • zarówno tych na jednej jak i na dwóch deskach

HOTEL KRONBLICK ****
położony w miasteczku Chienes (9 km od dolnej stacji wyciągów). Rodzinny, wysokiej klasy hotel.

Rozbudowany i wciąż unowocześniany zaskakuję ciepłą atmosferą i pięknymi wnętrzami.

Pokoje stanowią połączenie nowoczesnego wzornictwa z naturalnymi materiałami jak kamień i drewno.

Na szczególne wyróżnienie zasługuję luksusowe i obszerne centrum Wellness (1800 m2), które mimo swojej wielkości jest tak skonstruowane aby każdy mógł się poczuć bardzo komfortowo, nie odczuwając wielkości kompleksu.

Raz w tygodniu właściciele hotelu osobiście zapraszają gości na Gala Dinner, która rozpoczyna się stołami rozmaitych przekąsek i Prosecco w hallu hotelu.

ZAKWATEROWANIE:

 • Doppia Comfort Alpin: zobacz pokój - 1-3 osobowy, 23m² - łóżko małżeńskie bez możliwości rozdzielenia na 2 pojedyńcze, sofa - wykładzina - sejf, TV SAT - prysznic - balkon
 • Doppia Dolomite Deluxe: zobacz pokój - 2-4 osobowy, 34m² - łóżko małżeńskie bez możliwości rozdzielenia na 2 pojedyńcze, sofa rozkładana - wykładzina lub drewniana podłoga - sejf, TV SAT - prysznic - balkon
 • Suite Kronblick Deluxe: zobacz pokój - 2-4 osobowy, 40m² - łóżko małżeńskie, sofa rozkładana - łazienka otwarta na pokój, prysznic, oddzielne WC - sejf, TV SAT - balkon
 • Suite Familiare Dolomite Deluxe: zobacz pokój - 2-5 osobowy, 40m² - łóżko małżeńskie, sofa rozkładana - pokoik z 2 pojedyńczymi łóżkami - prysznic, oddzielne WC - sejf, TV SAT - balkon

Wyżywienie:
bogaty bufet śniadaniowy, wieczorem eleganckie menu z kuchnią włoską i europejską. Raz w tygodniu uroczysta kolacja, którą rozpoczynają właściciele hotelu, wznosząc wspólnie z klientami toast.

Transport:
własny/autokar/samolot

Ubezpieczenie:
Unica - INDYWIDUALNE PODRÓŻE KONTYNENTY - 10 000 PLN
wersja TRAVEL – dla osób nieuczestniczących w szkoleniu ski/snb
wersja TRAVEL SPORT – dla osób uczestniczących w szkoleniu ski/snb

SKIPASS: 6-dniowy Kronplatz

DODATKOWE INFORMACJE: 

podziemny garaż do dyspozycji gości hotelowych

check in 15.00, check out 10.00 

hotel przyjmuje mały psy 10 euro/dzień - w każdym pokoju szlafrok, ręcznik na wellness i torba na wellness - raz w tygodniu wystawna kolacja, na którą zapraszają właściciele lampką szampana.

PLAN DNIA

Śniadanie: 08.00 – 10.00
Zbiórka grup szkoleniowych na stoku: 09.50
Szkolenie ski/snb: 10.00 – 15.00
Przerwa na lunch: 12.00 – 13.00
Obiadokolacja: 16.00 – 18.00
Zajęcia animacyjne: w zależności od rodzaju animacji, w przedziale czasowym od 18.30 do 21.00
Wszystkie pozostałe informacje organizacyjne będą podane w szczegółowym programie, który otrzymacie Państwo mailem na 15 dni przed wyjazdem.
Adres: Czorsztyn- Gościniec i Zajazd Pod Smrekami, ul. Pienińska
Sugerowany dojazd :
Warszawa – Kraków – Nowy Targ – Czorsztyn
Warszawa – Kielce – Nowy Sącz – Czorsztyn

Alpe di Siusi 8 Kwie. 2022 26 °C
Wt 26 °C 13 °C
Śr 24 °C 14 °C
Czw 25 °C 15 °C

CENA

soba dorosła ze szkoleniem:  830 euro + 1190 pln

osoba dorosła bez szkolenia: 750  euro + 790 pln

dzieci ze szkoleniem:

3-5,99 lat: 395 euro + 1190 pln

6-11 lat ur. po 27.11.2013: 499 euro + 1190 pln

6-11 lat ur. przed 27.11.2013: 685  euro + 1190 pln

powyżej 12 lat: 720 euro + 1190 pln

Zniżki: obowiązują przy 2 osobach pełnopłatnych w pokoju

PODANE CENY ZAWIERAJĄ: 
7 noclegów, wyżywienie HB, skipass, ubezpieczenie UNIQA kontynenty, realizację programu, wykwalifikowaną kadrę, pamiątkowy T-shirt, zawody, nagrody, opłatę TFG,  podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA:
transportu, opłaty klimatycznej płatna w recepcji, 2,10 euro/doba (>14lat)

Ubezpieczenia:

Dodatkowe:

-Ubezpieczenie UNIQA multitravel na 100 000 Euro: 70 pln/osoba ...zobacz

-Ubezpieczenie od rezygnacji z imprezy turystycznej:

4% wartości imprezy turystycznej

Zalecane: 

-wyrobienie karty EKUZ przed wyjazdem, która gwarantuje podstawowe ubezpieczenie NFZ w krajach UE.

Autokar LUX: 550 pln/os. – przy grupie minimum 25 osób

Samolot: na zapytanie

Transport sprzętu narciarskiego:* 200 pln/komplet (narty/deska, buty, kije). Sprzęt należy spakować do OPISANEJ torby: imię, nazwisko, region narciarski, data, hotel. *dotyczy osób, które wybrały transport własny

apartament typu:

A monolocale – 50/55m2 dla 2-4 osób cena dla 2 osób*: 730  euro

A bilocale – 50/55m2 dla 2-4 osób cena dla 2 osób*: 800  euro

C trilocale – 60/70m2 dla 4-6 osób cena dla 4 osób*: 1240 euro 

*osoba dodatkowa:

dziecko do 3 lat: gratis (bez pościeli i łóżeczka)

3 – 14 lat: 10 euro/doba

14-17 lat:  15 euro/doba

+ 17 lat:    20 euro/doba

łóżeczko dziecięce: 10 euro/doba z pościelą

pies/kot: 10 euro/dzień

PODANE CENY ZAWIERAJĄ: 7 noclegów, pościel, ręczniki, końcowe sprzątanie, korzystanie z centrum wellness, skiroom

CENA NIE ZAWIERA: taxa klimatyczna: 2,1 euro/doba – powyżej 14 lat (płatne w recepcji)

POZOSTAŁE KOSZTY: skipass, ubezpieczenie UNIQA kontynenty, pamiątkowy T-shirt, gadżety dla dzieci, zawody, nagrody, program animacyjny,apres ski, podatek VAT, opłata TFG

osoba dorosła: 330 euro

dzieci: urodzone po 27.11.2013:  65 euro

urodzone po 27.11.2005:   260 euro 

SZKOLENIE:

30 GODZIN :     

dorośli: 1300 pln za 6 dni

dzieci: 1300 pln za 6 dni

cena zawiera: szkolenie, zawody, nagrody indywidualne: na zapytanie

Ubezpieczenia:

Dodatkowe:

-Ubezpieczenie UNIQA multitravel na 100 000 Euro: 70 pln/osoba ...zobacz

-Ubezpieczenie od rezygnacji z imprezy turystycznej:

4% wartości imprezy turystycznej

Zalecane: 

-wyrobienie karty EKUZ przed wyjazdem, która gwarantuje podstawowe ubezpieczenie NFZ w krajach UE.

Autokar LUX: 550 pln/os. – przy grupie minimum 25 osób

Samolot: na zapytanie

Transport sprzętu narciarskiego:* 200 pln/komplet (narty/deska, buty, kije). Sprzęt należy spakować do OPISANEJ torby: imię, nazwisko, region narciarski, data, hotel. *dotyczy osób, które wybrały transport własny

apartamenty typu:

Superior: dla 2 osób – 900 euro*

Family dla 4 osób - 1050 euro *

*każda następna osoba 15 euro/dzień

Deluxe dla 2 osób -  1250 euro **

** każda następna osoba 15 euro/dzień

PODANE CENY ZAWIERAJĄ: 7 noclegów, pościel, ręczniki, końcowe sprzątanie, korzystanie z sauny

CENA NIE ZAWIERA: taxa klimatyczna: 1,90 euro/doba/os. – powyżej 14 lat (płatna w recepcji)

POZOSTAŁE KOSZTY: skipass, ubezpieczenie UNIQA kontynenty, pamiątkowy T-shirt, gadżety dla dzieci, zawody, nagrody, program animacyjny,apres ski, podatek VAT, opłata TFG

osoba dorosła: 330 euro

dzieci: urodzone po 27.11.2013:  65 euro

urodzone po 27.11.2005:  260 euro 

SZKOLENIE:

30 GODZIN :     

dorośli: 1300 pln za 6 dni

dzieci: 1300 pln za 6 dni

cena zawiera: szkolenie, zawody, nagrody indywidualne: na zapytanie

Ubezpieczenia:

Dodatkowe:

-Ubezpieczenie UNIQA multitravel na 100 000 Euro: 70 pln/osoba ...zobacz

-Ubezpieczenie od rezygnacji z imprezy turystycznej:

4% wartości imprezy turystycznej

Zalecane: 

-wyrobienie karty EKUZ przed wyjazdem, która gwarantuje podstawowe ubezpieczenie NFZ w krajach UE.

Autokar LUX: 550 pln/os. – przy grupie minimum 25 osób

Samolot: na zapytanie

Transport sprzętu narciarskiego:* 200 pln/komplet (narty/deska, buty, kije). Sprzęt należy spakować do OPISANEJ torby: imię, nazwisko, region narciarski, data, hotel. *dotyczy osób, które wybrały transport własny

apartamenty typu:

A z balkonem  dla 2-4 osób :  890 euro

B bez balkonu  dla 2-4 osób : 810 euro

PODANE CENY ZAWIERAJĄ: 7 noclegów, pościel, ręczniki, końcowe sprzątanie, korzystanie z wellness i basenu hotelowego

CENA NIE ZAWIERA: taxa klimatyczna: 1,90 euro/doba/os. – powyżej 14 lat (płatna w recepcji)

POZOSTAŁE KOSZTY: skipass, ubezpieczenie UNIQA kontynenty, pamiątkowy T-shirt, gadżety dla dzieci, zawody, nagrody, program animacyjny,apres ski, podatek VAT, opłata TFG

osoba dorosła: 330 euro

dzieci: urodzone po 27.11.2013:  65 euro

urodzone po 27.11.2005:  260 euro 

SZKOLENIE:

30 GODZIN :     

dorośli: 1300 pln za 6 dni

dzieci: 1300 pln za 6 dni

cena zawiera: szkolenie, zawody, nagrody indywidualne: na zapytanie

Ubezpieczenia:

Dodatkowe:

-Ubezpieczenie UNIQA multitravel na 100 000 Euro: 70 pln/osoba ...zobacz

-Ubezpieczenie od rezygnacji z imprezy turystycznej:

4% wartości imprezy turystycznej

Zalecane: 

-wyrobienie karty EKUZ przed wyjazdem, która gwarantuje podstawowe ubezpieczenie NFZ w krajach UE.

Autokar LUX: 550 pln/os. – przy grupie minimum 25 osób

Samolot: na zapytanie

Transport sprzętu narciarskiego:* 200 pln/komplet (narty/deska, buty, kije). Sprzęt należy spakować do OPISANEJ torby: imię, nazwisko, region narciarski, data, hotel. *dotyczy osób, które wybrały transport własny

CENA: 1500 pln / 6 dni / 30 godzin

ZAPISY:

Andrzej Dasiewicz

+48 666 020 666
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.