Polska Skils Camp - ferie

Kluszkowce to popularna od kilkunastu lat stacja narciarska, znana bardziej jako Czorsztyn-Ski. Pięknie położona, na południowym zboczu Gorców (na pograniczu z Pieninami), przyciąga niepowtarzalnym klimatem. Trasy narciarskie położone są na stokach góry wulkanicznej, na której szczycie możemy się rozkoszować magicznymi widokami na 4 strony świata. Stopniowy rozwój ośrodka od 2000 roku podniósł rangę i pozycję Czorsztyn-Ski do jednej z największych i najlepiej zorganizowanych na polskim Podtatrzu.

TRASY NARCIARSKIE – KLUSZKOWCE / CZORSZTYN SKI – 4,5 km tras

ZOBACZ SKI MAP

2,2 km – łatwe trasy
2,3 km – średnie trasy

Stacja ma ponad 4,5 km tras, z czego najdłuższy zjazd liczy prawie półtora kilometra.

Są tutaj 2 wyciągi krzesełkowe, 3 orczyki i 3 wyciągi przeznaczone dla dzieci. Dodatkową atrakcje stanowi tor saneczkowy. W kompleksie Czorsztyn-Ski znajdują się 3 restauracje.

PENSJONAT SZCZEPANIAKÓWKA

TERMIN:

29.01-05.02.2022

 • Szkolenie w SKILSACH to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z nartami (lub deską) oraz dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy.
 • Szkolimy dzieciaki, młodzież i osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania.
 • Nasze szkolenie odbywa się podczas zorganizowanego campu. Czas trwania szkolenia to ilość dni na jaki został wykupiony ski-pass. Na wszystkich naszych campach organizujemy zawody, a każdy z naszych Riderów otrzymuje medal, dyplom i atrakcyjną nagrodę.
 • Gwarantujemy doskonałą organizację, wysoki poziom szkolenia oraz poczucie bezpieczeństwa.
 • Sport

  Trenujemy bezpiecznie i w reżimie sanitarnym na stokach ośrodka:

  KLUSZKOWCE - https://www.czorsztyn-ski.com.pl/

 

 • w kameralnych grupach dostosowanych wieku i umiejętności naszych zawodników. Jeździmy pięć godzin dziennie. Łącznie spędzamy 22 h na śniegu. W trakcie szkolenia prowadzimy analizę foto-video, wykłady z techniki jazdy.Już pierwszego dnia nie tracimy czasu. Sprawdzamy lub wypożyczamy sprzęt, przeprowadzamy sprawdzian umiejętności. Dzielimy się na grupy, rozjeżdżamy się.

  Sprzęt
  Zapewniamy niezbędny sprzęt do realizacji programu:  animacyjnego i wieczornego. Dla uczestników nie posiadających sprzętu narciarskiego/snowboardowego możliwość wypożyczenia na miejscu przy stoku CzorsztynSKI https://www.czorsztyn-ski.com.pl/osrodek-narciarski/wypozyczalnia

  PROGRAM WIECZORNY: dyskoteka, karaoke, gry planszowe, ognisko, wieczorne narty, filmy

  PROGRAM SZKOLENIOWY: szkolenie w grupach 4-6 osobowych, zawody, nocna jazda, analiza video, pokaz filmów szkoleniowych

  09.30 - 12.30 - SZKOLENIE
  12.30-13.30 - PRZERWA
  13.30-15.00 - SZKOLENIE

PENSJONAT SZCZEPANIAKÓWKA położony na granicy Pienińskiego Parku Narodowego oferuje nam pokoje 2, 3, 4 osobowe. Każdy z łazienką i TV.

sauna, jacuzzi, siłownia, sala bilardowa, stół do pinponga, sala konferencyjna

WYŻYWIENIE: 3 posiłki, woda, prowiant na drogę powrotną

UBEZPIECZENIE: NNW

TRANSPORT: autokar

KARNET: 6 dniowy - Czorsztyn Ski

Opieka Medyczna - apteczka pierwszej pomocy przedmedycznej , transport do szpitala/ośrodka zdrowia, wizyty prywatne u ustalonego lekarza

RAMOWY PLAN DNIA:

 • 8.15 - ŚNIADANIE
 • 9.30-15.00 - ZAJĘCIA NA STOKU
 • 15.45 - OBIAD
 • 17.30 - 19.00 - ZAJĘCIA  ANIMACYJNE
 • 19.30 - KOLACJA
 • 20.30 - ZAJĘCIA WIECZORNE


.

Kluszkowce 8 Kwie. 2022 22 °C
Wt 22 °C 15 °C
Śr 19 °C 12 °C
Czw 19 °C 13 °C

CENA

Cena: 2790 pln

Podana cena zawiera:

Pobyt wraz z wyżywieniem, dojazd autokarem, obsługę instruktorów Live Sport, karnet na wyciągi, ubezpieczenie NNW, realizację podanego programu sportowego i innych atrakcji

ZAPISY:

Andrzej Dasiewicz

+48 666 020 666
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.