OFERTA ZIMOWA JUŻ W SPRZEDAŻY! ZNAJDŹ OFERTĘ NAJLEPSZĄ DLA SIEBIE!

Dzieci do 8 lat SKIPASS GRATIS!

WYJAZDY TERMINY
SYLWESTER 2021
CAMPY MŁODZIEŻOWE
SZKÓŁKA SKI&SNB #skils

Nadchodzące wyjazdy – Zima 2020 / 2021

15.11.2020-21.11.2020
Pierwszy śnieg-wyjazd dla dorosłych

Sylwester 27.12.2020 – 02.01.2021
Monte Bondone

 

 

 

 

Wyjazd zimowy 23.01-30.01/06.02-13.02.2021
Zimowy wypoczynek w zgodzie z zasadami bezpieczeństwa

 

 

 

 

Narty w słońcu 20.03 – 27.03.2021
Val di Fiemme |

 

 

 

 

 

 

Galeria

 

 

Sylwester na stoku w Monte Bondone

27.12.2020 – 02.01.2021

ZOBACZ TEŻ SYLWESTER POLSKA

MONTE BONDONE (1 180 - 2 090 m n.p.m.) 

Monte Bondone to malownicze miejsce z gwarancją naśnieżonych tras, należące do regionu Trento, leżącego 15 km od miasta Trento. Niezwykle urokliwa góra z niewielką aczkolwiek zróżnicowaną ofertą tras zjazdowych oraz bardzo dobrze przygotowanymi parkami zabaw dla dzieci, położonymi przy trasach narciarskich. Dla miłośników mocnych wrażeń region proponuje niedawno otwarty snowpark, z konstrukcją "superpipe" o długości 120 m. Natomiast ulubioną trasą narciarzy jest "Gran Pista" o długości 3,5 km i różnicy poziomów 800 m.
 

TRASY NARCIARSKIE - MONTE BONDONE - 20 km tras

ZOBACZ SKI MAP

6 km – łatwe trasy
13 km – średnie trasy
1 km – trudne trasy
km – trasy biegowe

Hotel Alpine Mugon*** przy stoku

HOTEL ALPINE MUGON **** położony na wysokości ok. 1650 m n.p.m. w miejscowości Vason, 150 m od stoku narciarskiego. Obiekt dysponuje luksusową strefą spa & wellness z saunami, łaźniami parowymi, krytym basenem, jacuzzi i panoramicznymi widokami na okolicę. Pokoje są jasne, w stylu minimalistycznym, bardzo przyjemne i komfortowe. Restauracje serwuje dania kuchni regionalnej, organizuje wieczory kulinarne dla smakoszy. Dla gości , hotel przygotowuje wystawną kolację sylwestrową oraz organizuje zabawę przy muzyce na żywo.

ZAKWATEROWANIE:

pokój Comfort :... zobacz pokój
pokój Junior Suite :... zobacz pokój

WYŻYWIENIE: bogaty bufet śniadaniowy, wieczorem menu z kuchnią włoską i europejską w formie szwedzkiego stołu

UBEZPIECZENIE: Podstawowe Kontynenty AXA: KL+NNW - 10 000 Euro

Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia - pakiet MULTITRAVEL AXA(KL+AS+NNW+KR+OC+SKI OC+BP+CHOROBY PRZEWLEKŁE)- 100 000 Euro …więcej

SKIPASS: 5-dniowy Monte Bondone

TRANSPORT: własny

PRZYDATNE INFORMACJE:
- parking przed hotelem lub garaż 5 euro /dzień
- 16.00 - 17.30 codziennie poczęstunek w Piano Bar
- check in 15.00, check out 11.00
- szlafrok i ręcznik na wellness w każdym pokoju
- przystanek skibusa przed hotelem

– Szkolenie w #SKILSACH to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z nartami (lub deską) oraz dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy.
– Szkolimy dzieciaki, młodzież i osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania.
– Nasze szkolenie odbywa się podczas zorganizowanego campu. Czas trwania szkolenia to ilość dni na jaki został wykupiony ski-pass. Na wszystkich naszych campach organizujemy zawody, a każdy z naszych Riderów otrzymuje medal, dyplom i atrakcyjną nagrodę.
– Gwarantujemy doskonałą organizację, wysoki poziom szkolenia oraz poczucie bezpieczeństwa.

Szkolenie dla dzieci i dorosłych rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy wg umiejętności. Szkolenie obejmuje naukę i doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie, a także udział w zawodach, które są organizowane na koniec szkolenia. Uczestnicy rywalizują między sobą w kategoriach mężczyźni, kobiety, dzieci. Osoby z najlepszymi wynikami otrzymują atrakcyjne nagrody (każde dziecko otrzymuje pamiątkowy medal, dyplom i nagrodę).

GRUPY:
Podział w zależności od wieku i umiejętności.
Pre SKILS / dzieci 4-6 lat, od 2 do 4 osób w grupie.
Pro SKILS / dzieci i młodzież 7-17 lat , od 3 do 8 osób w grupie.
Dorośli od 3 do 9 osób w grupie.
Istnieje także możliwość wykupienia indywidualnego szkolenia.

HARMONOGRAM SZKOLENIA:
Szkolenie w grupach odbywa się w godzinach od 10.00 do 16.00 z godzinną przerwą (13.00-14.00 – w tym czasie dzieci są pod opieką rodziców). Przerwa odbywa się w jednym miejscu i w jednym czasie dla wszystkich grup.

PRE SKILS - PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE
- dla tych najmłodszych, którzy rozpoczynają przygodę z nartami
Do naszego przedszkola zapraszamy najmłodszych riderów ( od 4 do 6 lat ). Zajęcia odbywają się w małych grupkach ( 2-4 osobowych). Kurs prowadzi specjalnie wykwalifikowana kadra, organizując autorskie szkolenie ( przeplatane licznymi zabawami narciarskimi). Tu nie ma miejsca na nudę!:). W naszym firmowym namiocie na dzieciaki zawsze będzie czekać picie, słodka przekąska, malowanki, zgadywanki i wiele innych gadżetów, które umilą pobyt na stoku

PRO SKILS - WIELOPOZIOMOWE SZKOLENIE NARCIARSKIE
- dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy ( elementy freestylu )
Formuła PRO skierowana jest do starszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Szkolenie rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy. Grupy ustalane są nie tylko pod względem umiejętności, ale również w oparciu o wiek uczestników. Liczba osób w grupie od 3 do 9 osób.

SNOWBOARD:
- dla wszystkich rozpoczynających i doskonalących naukę jazdy na desce ( jazda techniczna, freestyle, freeride )
Mocno zachęcamy do rozpoczęcia przygody ze snowboardem! Najlepszy wiek na "pierwsze ślizgi"to 5-6 lat ( pod warunkiem dobrej kondycji ruchowej ). Do naszej szkoły snowboardu zapraszamy również starsze dzieci, młodzież i dorosłych. Szkolimy na różnych poziomach zaawansowania. Liczba osób w grupie od 2 do 9 osób.

-wyposażenie ridera: dzieci i młodzież uczestniczące w szkoleniu SKILS otrzymują firmowe znaczniki zakładane na kurtkę, zawierające identyfikator z kontaktem do organizatora campu oraz wizytówkę z imieniem dziecka i numerem telefonu do rodzica/opiekuna. Obowiązkiem każdego dziecka jest jazda w kasku!

OPIEKUNKA NA STOKU!
dodatkowym wsparciem dla najmłodszych uczestników szkolenia narciarskiego będzie NIANIA. Te maluchy, które znużą się ćwiczeniami będą mogły przerwać szkolenie i pozostać pod okiem opiekunki. Codziennie na stoku NIANIA będzie czuwać nad bezpieczeństwem i zabawą maluchów. W naszym firmowym namiocie na dzieci będzie czekać picie, słodycze, bloki rysunkowe, kredki i wiele innych gadżetów, które umilą pobyt dziecka na stoku.

KADRA:
Nasza kadra to starannie wyselekcjonowani instruktorzy narciarstwa i snowboardu , którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu prowadzą zajęcia na najwyższym poziomie. System szkolenia jest wcześniej precyzyjnie przygotowywany. Zbierając przed wyjazdem informacje od klientów o poziomie jazdy na nartach/snowboardzie, możemy swobodnie dopasować ilość instruktorów, co pozwala na najlepszą jakość usługi.

VIDEO-COACHING:
Jest to opcja wykonywana w trakcie szkolenia dla dorosłych i starszej młodzieży. Polega na nagrywaniu ćwiczeń wykonywanych przez kursantów. Wieczorem na spotkaniu z instruktorem dokonywana jest analiza jazdy na nartach/snowboardzie każdej nagranej osoby.

TESTY NART ELAN,HEAD,ROSSIGNOL:
Live Sport współpracuje z firmami produkującymi topowe narty, dzięki czemu nasi klienci mogą bezpłatnie testować na wyjazdach najnowsze modele nart ROSSIGNOL,ELAN czy HEAD. Zapisy na testy odbywają się codziennie u wskazanego wcześniej instruktora.

PROGRAM ANIMACYJNY:
Nasz program animacyjny zaczynamy od spotkania “welcome drink”, na którym szczegółowo omawiamy wyjazd i odpowiadamy na wszystkie pytania. Ponieważ aktywny wypoczynek zimowy to nie tylko białe szaleństwo, ale także beztroski relaks, po powrocie ze stoku zapraszamy naszych klientów na apres-ski (impreze w strojach narciarskich z grzanym winem i gorącą czekoladą). Codziennie w hotelu w godz. 20:15-21:15 odbywają się zajęcia animacyjne dla dzieci. W tym czasie nasi animatorzy organizują dla najmłodszych kreatywne gry i zabawy.

TERMIN :27.12.2019 – 02.01.2020

CENA:
osoba dorosła:
ze szkoleniem:  950 euro + 1150 pln
bez szkolenia:   890 euro + 699 pln

Zniżki: obowiązują przy 2 osobach pełnopłatnych w pokoju

dziecko ze szkoleniem:

2 – 11,99 lat ur.po 30.11.2012:         490 euro + 1150 pln

2 – 11,99 lat ur.przed 30.11.2012 :  599 euro + 1150 pln

powyżej 12 lat ur. po 30.11.2004:    750 euro + 1150 pln

PODANE CENY ZAWIERAJĄ: 6 noclegów, wyżywienie HB, skipass, ubezpieczenie: Podstawowe Kontynenty AXA, realizację programu, wykwalifikowaną kadrę, pamiątkowy T-shirt,  podatek VAT, opłatę TFG, kolację i imprezę sylwestrową

CENA NIE ZAWIERA: transportu, opłaty klimatycznej*

*płatna w recepcji, 1,50 euro/doba (>14lat)

Dodatkowe ubezpieczenia:

Ubezpieczenie MULTITRAVEL AXA: 100 000 Euro: 70 pln/osoba...więcej

Ubezpieczenie od rezygnacji z imprezy turystycznej: 4% wartości imprezy turystycznej

Andrzej Dasiewicz

+48 666 020 666
+48 22 487 81 81
biuro@livesport.com.pl

Umowa zgłoszenie

termin 27.12.2020 - 02.01.2021... pobierz