POMYŚL JUŻ O ZIMIE! WYBIERZ TERAZ OFERTĘ NAJLEPSZĄ DLA SIEBIE!

Dzieci do 8 lat SKIPASS GRATIS!

WYJAZDY TERMINY
SYLWESTER 2019
CAMPY MŁODZIEŻOWE
SZKÓŁKA SKI&SNB #skils

Nadchodzące wyjazdy – Zima 2019 / 2020

17.11.2019-23.11.2019
Pierwszy śnieg-wyjazd dla dorosłych

27.12.2018 – 02.01.2019
Sylwester !

Ferie 11.01-18.01;18.01-25.01.2020
Śląskie,Pomorskie,Łódzkie,Lubelskie,Podkarpackie

 

 

 

 

 

 

Ferie 08.02-15.02;15.02-22.02.2020
Mazowieckie, Opolskie, Dolnośląskie, Zachodniopomorskie

 

 

 

 

Ferie 25.01-01.02;01.02-08.02.2020
Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolskie, Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie

Narty w słońcu 17.03-24.03;23.03-30.03
Val di Fiemme | Paganella

 

 

 

 

 

 

 

Folgaria | Alpe Cimbra SYLWESTER 2018/2019

Hotel przy stoku !

27.12.2018 – 02.01.2019

ZOBACZ TEŻ SYLWESTER POLSKA

 

FOLGARIA | ALPE CIMBRA ( 1 200 m n.m.p. )

Folgaria leży w południowo-wschodniej części Trentino. Miasteczko Folgaria to urokliwy kurort narciarski. Można tam przechadzać się po głównej, handlowo-usługowej alejce o długości 1 km, obserwując wznoszące się znad zabytkowych budynków piękne góry. Narciarzy przyciągają tu piękne widoki na południowe pasma Dolomitów, szerokie, dobrze przygotowane trasy ( w razie niepogody, dzięki zaawansowanemu systemowi naśnieżania, zawsze przygotowane do przyjęcia narciarzy i snowboardzistów ), nowoczesny snowpark, oraz historyczne trasy ( na Fondo Grande ), gdzie można obejrzeć umocnienia z czasów I Wojny Światowej. Dla miłośników narciarstwa biegowego, 6 km od Folgarii jest przełęcz Passo Coe, gdzie panują idealne warunki zarówno dla początkujących biegaczy jak i tych zaawansowanych. Folgaria to także miejsce odbywania się nieoficjalnych Mistrzostw Świata Młodzików i Juniorów w narciarstwie alpejskim – Trofeo Topolino . Po nartach można udać się na wycieczkę do miasta Trento ( 30 km od Folgari ), które urzeka pięknym Rynkiem Starego Miasta.

TRASY NARCIARSKIE – FOLGARIA | ALPE CIMBRA – 76 km tras

28 km – łatwe trasy
40 km – średnie trasy
8 km – trudne trasy
15 km – trasy biegowe

WYPOŻYCZALNIA – miejsce, które polecamy i z którym współpracujemy to wypożyczalnia Moda Sport, gdzie nasi klienci otrzymują zawsze rabat.

Alpen Hotel Eghel***S

ALPEN HOTEL EGHEL***S – hotel w miasteczku Costa-Folgaria, 500 m od stoku, przed samym hotelem jest przystanek miejscowej ciuchci, która zawozi pod wyciągi od strony Costy. Do centrum miasteczka Folgaria jest 1 km. Bardzo przyjazny hotel, z miłą obsługą, barem, salą z fortepianem, gdzie raz w tygodniu odbywają się koncerty. Pokoje są w stylu renesansowym, ciepłe i przytulne. Hotel posiada zewnetrzny basen, do którego wchodzi się z centrum wellness, basen jest całoroczny, ogrzewany.

ZAKWATEROWANIE:

pokój classic dla 2,3,4 os. /…zobacz
pokój comfort dla 2-3 os. / z balkonem…zobacz
pokój family dla 4 os. / z balkonem – …zobacz
pokój superior małżeński dla 2 os. / z balkonem – …zobacz

WYŻYWIENIE: bogaty bufet śniadaniowy, wieczorem eleganckie menu z kuchnią włoską i europejską. Wystawna kolacja w noc sylwestrową.

UBEZPIECZENIE: Podstawowe Kontynenty AXA: KL+NNW – 10 000 Euro

Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia – pakiet MULTITRAVEL AXA(KL+AS+NNW+KR+OC+SKI OC+BP+CHOROBY PRZEWLEKŁE)- 100 000 euro …więcej

SKIPASS: 5-dniowy Folgaria/Lavarone

TRANSPORT: własny/samolot ( na zapytanie )

– Szkolenie w #SKILSACH to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z nartami (lub deską) oraz dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy.
– Szkolimy dzieciaki, młodzież i osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania.
– Nasze szkolenie odbywa się podczas zorganizowanego campu. Czas trwania szkolenia to ilość dni na jaki wykupiony został wyjazd.
– Gwarantujemy doskonałą organizację, wysoki poziom szkolenia oraz poczucie bezpieczeństwa.

Szkolenie dla dzieci i dorosłych rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy wg umiejętności. Szkolenie obejmuje naukę i doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie, a także udział w zawodach, które są organizowane na koniec szkolenia. Uczestnicy rywalizują między sobą w kategoriach mężczyźni, kobiety, dzieci. Osoby z najlepszymi wynikami otrzymują atrakcyjne nagrody (każde dziecko otrzymuje pamiątkowy medal, dyplom i nagrodę).

GRUPY:
Podział w zależności od wieku i umiejętności.
Pre SKILS / dzieci 4-6 lat, od 2 do 4 osób w grupie.
Pro SKILS / dzieci i młodzież 7-17 lat , od 3 do 8 osób w grupie.
Dorośli od 3 do 9 osób w grupie.
Istnieje także możliwość wykupienia indywidualnego szkolenia.

HARMONOGRAM SZKOLENIA:
Szkolenie w grupach odbywa się w godzinach od 10.00 do 16.00 z godzinną przerwą (13.00-14.00 – w tym czasie dzieci są pod opieką rodziców). Przerwa odbywa się w jednym miejscu i w jednym czasie dla wszystkich grup.

PRE SKILS – PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE
– dla tych najmłodszych, którzy rozpoczynają przygodę z nartami
Do naszego przedszkola zapraszamy najmłodszych riderów ( od 4 do 6 lat ). Zajęcia odbywają się w małych grupkach ( 2-4 osobowych). Kurs prowadzi specjalnie wykwalifikowana kadra, organizując autorskie szkolenie ( przeplatane licznymi zabawami narciarskimi). Tu nie ma miejsca na nudę!:). W naszym firmowym namiocie na dzieciaki zawsze będzie czekać picie, słodka przekąska, malowanki, zgadywanki i wiele innych gadżetów, które umilą pobyt na stoku

PRO SKILS – WIELOPOZIOMOWE SZKOLENIE NARCIARSKIE
– dla tych, którzy pragną doskonalić swoją technikę jazdy ( elementy freestylu )
Formuła PRO skierowana jest do starszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Szkolenie rozpoczyna się od zjazdu pokazowego uczestników i podziału na grupy. Grupy ustalane są nie tylko pod względem umiejętności, ale również w oparciu o wiek uczestników. Liczba osób w grupie od 3 do 9 osób.

SNOWBOARD:
– dla wszystkich rozpoczynających i doskonalących naukę jazdy na desce ( jazda techniczna, freestyle, freeride )
Mocno zachęcamy do rozpoczęcia przygody ze snowboardem! Najlepszy wiek na „pierwsze ślizgi”to 5-6 lat ( pod warunkiem dobrej kondycji ruchowej ). Do naszej szkoły snowboardu zapraszamy również starsze dzieci, młodzież i dorosłych. Szkolimy na różnych poziomach zaawansowania. Liczba osób w grupie od 2 do 9 osób.

wyposażenie ridera: dzieci i młodzież uczestniczące w szkoleniu SKILS otrzymują firmowe znaczniki zakładane na kurtkę, zawierające identyfikator z kontaktem do organizatora campu oraz wizytówkę z imieniem dziecka i numerem telefonu do rodzica/opiekuna. Obowiązkiem każdego dziecka jest jazda w kasku!

KADRA:
Nasza kadra to starannie wyselekcjonowani instruktorzy narciarstwa i snowboardu , którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu prowadzą zajęcia na najwyższym poziomie. System szkolenia jest wcześniej precyzyjnie przygotowywany. Zbierając przed wyjazdem informacje od klientów o poziomie jazdy na nartach/snowboardzie możemy swobodnie dopasować ilość instruktorów, co pozwala na najlepszą jakość usługi.

VIDEO-COACHING:
Jest to opcja wykonywana w trakcie szkolenia dla dorosłych i starszej młodzieży. Polega na nagrywaniu ćwiczeń wykonywanych przez kursantów. Wieczorem na spotkaniu z instruktorem dokonywana jest analiza jazdy na nartach/snowboardzie każdej nagranej osoby.

PROGRAM ANIMACYJNY:
Nasz program animacyjny zaczynamy od spotkania “welcome drink”, na którym szczegółowo omawiamy wyjazd i odpowiadamy na wszystkie pytania. Ponieważ aktywny wypoczynek zimowy to nie tylko białe szaleństwo, ale także beztroski relaks, po powrocie ze stoku zapraszamy naszych klientów na apres-ski (impreze w strojach narciarskich z grzanym winem i gorącą czekoladą).Kolacja i zabawa sylwestrowa.

TERMIN : 27.12.2018 – 02.01.2019

CENA:

osoba dorosła:
ze szkoleniem: 875  euro +  950 pln
bez szkolenia:  820  euro +  599 pln

Zniżki: obowiązują przy 2 osobach pełnopłatnych w pokoju

dziecko ze szkoleniem:

2 – 11 lat ur. po 30.11.2010:           550 euro + 950 pln
2 – 11 lat ur. przed 30.11.2010:     650 euro + 950 pln
powyżej 11 lat ur. po 30.11.2002:  695 euro + 950 pln

PODANE CENY ZAWIERAJĄ: 6 noclegów, wyżywienie HB, skipass, ubezpieczenie: Podstawowe Kontynenty AXA, realizacje programu, wykwalifikowaną kadrę, pamiątkowy T-shirt,  podatek VAT,opłatę TFG, kolację i zabawę sylwestrową.

CENA NIE ZAWIERA: transportu, opłaty klimatycznej*

*płatna w recepcji, 1,3 euro/doba (>14lat)

Dodatkowe ubezpieczenia:

Ubezpieczenie MULTITRAVEL AXA (KL+AS+NNW+KR+OC+SKI OC+BP+CHOROBY PRZEWLEKŁE)- 100 000 Euro: 70 pln/osoba …więcej

Ubezpieczenie od rezygnacji z imprezy turystycznej: 4% wartości imprezy turystycznej

TRANSPORT: dojazd własny lub samolot ( na zapytanie )

Marta Stranowska

+48 666 020 666
+48 22 487 81 81
biuro@livesport.com.pl

Umowa zgłoszenie

pobierz