MRĄGOWO – CAMP LEGO ROBOTY/GOGLE VR

2099 PLN – 10 noclegów / wiek 6-17 lat

SZCZEGÓŁY WYJAZDU
TERMINY I ZAPISY

POZOSTAŁE PROFILE:

Program

PROGRAM SPORTOWY:

SUP-y – zajęcia na bezpiecznej, pompowanej desce z wiosłem

Kajakarstwo – opanowanie sztuki wiosłowania i poruszania się we wskazanym kierunku

Splatmaster – bezpieczna odmiana paintballa dla dzieci

Archery Tag – gra zespołowa z użyciem długich łuków sportowych

Bumper ball – dmuchane kule do Bubble Football

Gry zespołowe i rekreacyjne – gry typu: piłka nożna, siatkowa, koszykowa, badminton i inne

Skimboard – odmiana surfingu; zajęcia odbywają się w bezpiecznym basenie pneumatycznym o dł.20m i gł. 0,2

Wspinaczka – opcjonalnie zajęcia wspinaczkowe, dysponujemy wspinaczkową ścianką pneumatyczną

LEGO & ROBOTYKA:

Warsztaty z robotyki to doskonała zabawa połączona z nauką. Dzieci podczas warsztatów uczą się projektować, konstruować i programować roboty. Budują również konstrukcje z przedmiotów codziennego użytku. Dzieci pracują pojedynczo w grupach do 12 osób, każdy może zbudować własnego robota i udoskonalać go.

Przykładowe tematy realizowane na wyjeździe:

Podbijamy Marsa–Konstruować będziemy robota zwiadowcę, który rozpozna teren i będzie się w nim sam poruszał. Zabawa stanie się na pewno ciekawsza kiedy dzieci będą mogły zrobić ciecz kosmiczną oraz przyjrzeć się bliżej wulkanom marsjańskim.

Ziemskie sprawy – konstruujemy i programujemy roboty zwierzęta. Stworzymy własną chmurę parową oraz sztuczną krew!

Młodzi Detektywi – mali detektywi rozwiążą kilka bardzo trudnych zagadek. Skonstruują robota bojowego strzelającego kulkami. Nauczą się odszyfrować ukryte na rożne sposoby wiadomości.

Walki Sumo – skonstruowanie niepokonanego robota autonomicznego może okazać się wyzwaniem, szczególnie, że ruszyć będzie musiał do walki z robotem sterowanym (np. bezprzewodowo).

W ŚWIECIE VR – Hełm VR to najnowszy trend na rynku technologii i gier. Każdy kto założy na głowę okulary VR ma wrażenie jakby znalazł się w innym świecie. Dzieci spędzą niezapomnianą przygodę w świecie wirtualnej rzeczywistości. Dzięki hełmom VR każdy uczestnik zagra w specjalne gry dedykowane wirtualnej rzeczywistości oraz skorzysta z najlepszych aplikacji rozrywkowych na hełmy VR.Prosimy dzieci o zabranie własnych smartfonów jeśli jest to możliwe. Jeśli dzieci nie posiadają własnych – nie będzie to stanowiło przeszkody do realizacji programu.

Zajęcia odbywają się w 2 blokach godzinowych: 10.15 – 13.30 i 15.45 – 18.30

W ramach zajęć sportowych zapewniamy: deski windsurfingowe, pędniki, pianki i kapoki, łodzie typu optymist, omega, deski typu SUP, huśtawka wodna, kajaki, rakiety tenisowe. W trakcie zajęć na wodzie dzieci asekurują instruktorzy na jednostkach motorowodnych. Wszystkie zajęcia prowadzone są w grupach dopasowanych wiekiem i umiejętnościami.

PROGRAM WIECZORNY:

Dyskoteki, ogniska, konkurs karaoke, nocne podchody z elementami survivalu, chrzest obozowy, beach party, milionerzy, mam talent, letnie kino wieczorne, gry terenowe, integracyjne

Dodatkowo:

Banan – dysponujemy stworzonym specjalnie do wodnych ślizgów bananem, który zabiera na „pokład” od 4 do 6 osób. Banan jest ciągnięty skuterem bądź też motorówką. Wszyscy uczestnicy są ubrani w kamizelki asekuracyjne.

NOWOŚĆ !! – mamy własne miasteczko wodne, nasi ‚campowicze’ mogą korzystać z mega huśtawki , trampoliny wodnej i poduszki Big Air Bag

Loading...

Terminy wyjazdów / Zapisy / Ceny

TERMINY 1 – 6:

22.06 – 22.08.2019

Umowy do pobrania:

TERMIN 1 – 22.06-02.07.2019

TERMIN 2 – 02.07-12.07.2019

TERMIN 3 – 12.07-22.07.2019

TERMIN 4 – 22.07-01.08.2019

TERMIN 5 – 01.08-11.08.2019

TERMIN 6 – 11.08-22.08.2019

KARTA KWALIFIKACYJNA

LISTA RZECZY DO ZABRANIA

RAMOWY PLAN DNIA

CENA: 2099 PLN

PODANA CENA ZAWIERA:

Pobyt – 10 noclegów, pawilon Cyranka, pokoje typu studio z łazienkami, 4/5/6 osobowe, wyżywienie : 3 posiłki, podwieczorek, obiad w dniu wyjazdu, woda do picia, dojazd autokarem, opiekę trenerską i całodobową wychowawczą, realizację podanego programu sportowego i innych atrakcji, nagrody, ubezpieczenie, podatek VAT, fajną atmosferę i dużo dobrej zabawy.

ZAPISY:

Andrzej Dasiewicz

+48 666 020 666
biuro@livesport.com.pl

Formularz kontaktowy
Szczegóły wyjazdu

3 posiłki

Podwieczorek

Obiad w dniu wyjazdu

Woda do picia 24H


Ośrodek Polonez

www.osrodekpolonez.pl

Pawilon Cyranka

Pokoje typu studio z łazienkami , 4-5-6 osoboweAutokar LUX

Klimatyzacja

WC