MRĄGOWO – CAMP MINECRAFT

2099 PLN – 10 noclegów / wiek 6-17 lat

SZCZEGÓŁY WYJAZDU
TERMINY I ZAPISY

POZOSTAŁE PROFILE:

Program

PROGRAM SPORTOWY:

SUP-y – zajęcia na bezpiecznej, pompowanej desce z wiosłem

Kajakarstwo – opanowanie sztuki wiosłowania i poruszania się we wskazanym kierunku

Splatmaster – bezpieczna odmiana paintballa dla dzieci

Archery Tag – gra zespołowa z użyciem długich łuków sportowych

Bumper ball – dmuchane kule do Bubble Football

Gry zespołowe i rekreacyjne – gry typu: piłka nożna, siatkowa, koszykowa, badminton i inne

Skimboard – odmiana surfingu; zajęcia odbywają się w bezpiecznym basenie pneumatycznym o dł.20m i gł. 0,2

Wspinaczka – opcjonalnie zajęcia wspinaczkowe, dysponujemy wspinaczkową ścianką pneumatyczną

CAMP MINECRAFT

Podstawy przetrwania

ROZPOCZĘCIE– Czas na rozpoznanie okolicy i odszukanie niezbędnych surowców. Poznajemy też resztę uczestników i zasady, na jakich mamy współpracować.

CRAFTING– Omówienie wartości surowców oraz podstawowe szkolenie w craftingu.

BAZA– Podstawą będzie wybudowanie naszej głównej „Bazy”, uczestnicy dzielą się na grupy i budują swoja bazę z wcześniej pozyskanych surowców.

WSPÓŁPRACA– Musimy nauczyć się współpracować, bez tego cala przygoda będzie niezwykle trudna.

ROZPALANIE OGNISKA– W świecie Minecrafta ognisko to sprawa kluczowa dla każdego gracza. Razem nauczymy się je rozpalać! To w nim pieczemy mięso i przetapiamy metale.

OCHRONA–W grze możemy spotkać sporą ilość przeciwników, musimy nauczyć się w takich sytuacjach wyszukiwać schronienia oraz odkryć słabe punkty przeciwnika.

Strefa Magiczna

MAGICZNE NAPOJE– Nauczymy się tworzyć magiczne napoje które wspomogą nas w podboju nieznanej krainy.

LEGENDARNA BROŃ– Niestety nie każde napotkane zwierzę będzie milo nastawione do nas, przed wyprawa będziemy musieli stworzyć specjalna bronią „Miecz” dzięki której będziemy mogli radzić sobie w ciężkich sytuacjach

MINERAŁY– Są niezwykle ważnym surowcem, nauczymy się gdzie możemy znaleźć dane kamienie szlachetne oraz w jaki sposób je wykorzystać.

Strefa Podboju

USTALENIE KIERUNKÓW ŚWIATA I PORY DNIA– Nauczymy się ustalać cztery kierunki geograficzne. Zobaczymy jak czytać mapę Minecrafta. Z tymi umiejętnościami nigdy się nie zgubisz!

ARCHITEKT– Jesteś mistrzem w budowaniu ? Sprawdzimy to ! Każdy uczestnik otrzyma swoja wyspę a na niej miejsca na to aby wybudować swój dom marzeń.

PODBÓJ– Czym by był podbój nieznanej krainy bez Konia, który z czasem zostanie naszym przyjacielem. Musimy najpierw go złapać a to nie będzie łatwe zadanie.

MISTRZOWSKA PRECYZJA– Masz dobrą celność, nawet z dużej odległości? Przećwiczymy strzelanie do tarczy. Zobaczymy jak nam pójdzie, a na zakończenie wyłonimy mistrza łucznictwa!

SMOCZA WYPRAWA– Pod koniec naszej przygody zostaje nam najtrudniejsza wyprawa ! Tylko najsilniejsi będą w stanie stawić czoło Smokowi, nagroda będą przewyższały wszystkie poprzednie.

Zajęcia odbywają się w 2 blokach godzinowych: 10.15 – 13.30 i 15.45 – 18.30

W ramach zajęć sportowych zapewniamy: deski windsurfingowe, pędniki, pianki i kapoki, łodzie typu optymist, omega, deski typu SUP, huśtawka wodna, kajaki, rakiety tenisowe. W trakcie zajęć na wodzie dzieci asekurują instruktorzy na jednostkach motorowodnych. Wszystkie zajęcia prowadzone są w grupach dopasowanych wiekiem i umiejętnościami.

PROGRAM WIECZORNY:

Dyskoteki, ogniska, konkurs karaoke, nocne podchody z elementami survivalu, chrzest obozowy, beach party, milionerzy, mam talent, letnie kino wieczorne, gry terenowe, integracyjne

Dodatkowo:

Banan – dysponujemy stworzonym specjalnie do wodnych ślizgów bananem, który zabiera na „pokład” od 4 do 6 osób. Banan jest ciągnięty skuterem bądź też motorówką. Wszyscy uczestnicy są ubrani w kamizelki asekuracyjne.

NOWOŚĆ !! – mamy własne miasteczko wodne, nasi ‚campowicze’ mogą korzystać z mega huśtawki , trampoliny wodnej i poduszki Big Air Bag

Loading...

Terminy wyjazdów / Zapisy / Ceny

TERMINY 1-6:

22.06 – 22.08.2019

Umowy do pobrania:

TERMIN 1 – 22.06-02.07.2019

TERMIN 2 – 02.07-12.07.2019

TERMIN 3 – 12.07-22.07.2019

TERMIN 4 – 22.07-01.08.2019

TERMIN 5 – 01.08-11.08.2019

TERMIN 6 – 11.08-22.08.2019

KARTA KWALIFIKACYJNA

LISTA RZECZY DO ZABRANIA

RAMOWY PLAN DNIA

CENA: 2099 PLN

PODANA CENA ZAWIERA:

Pobyt – 10 noclegów, pawilon Cyranka, pokoje typu studio z łazienkami, 4/5/6 osobowe, wyżywienie : 3 posiłki, podwieczorek, obiad w dniu wyjazdu, woda do picia, dojazd autokarem, opiekę trenerską i całodobową wychowawczą, realizację podanego programu sportowego i innych atrakcji, nagrody, ubezpieczenie, podatek VAT, fajną atmosferę i dużo dobrej zabawy.

ZAPISY:

Andrzej Dasiewicz

+48 666 020 666
biuro@livesport.com.pl

Formularz kontaktowy
Szczegóły wyjazdu

3 posiłki

Podwieczorek

Obiad w dniu wyjazdu

Woda do picia 24H


Ośrodek Polonez

www.osrodekpolonez.pl

Pawilon Cyranka

Pokoje typu studio z łazienkami , 4-5-6 osoboweAutokar LUX

Klimatyzacja

WC