LATO 2019

LETNIE CAMPY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY / WYJAZDY DLA RODZIN I DOROSŁYCH

NOWOŚĆ !!! MAMY WŁASNE MIASTECZKO WODNE

CAMPY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Wyjazdy dla rodzin i dorosłych
Nasze Campy :
Mazury-Polonez 22.06 - 22.08
Mazury-Mercure 22.06 - 29.06
Pieniny -Gorce 29.06 - 07.07
Chałupy-Hel 23.06 - 25.08

Campy dla dzieci i młodzieży

Mazury / Mrągowo / Ośrodek Polonez – dla dzieci 6-17 lat / terminy od 22.06 do 22.08

Zapraszamy do malowniczo położonego ośrodka na obrzeżach Mrągowa nad jeziorem Czarne. Ośrodek Polonez www.osrodekpolonez.pl leży na 8 hektarowym terenie, posiada plażę, kąpielisko, 3 korty tenisowe, ściankę, boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę, salę do tańca, sale konferencyjne.

DOSTĘPNE PROFILE

Mazury / Mrągowo / Hotel Mercure – dla dzieci 6-12 lat / termin od 22.06 do 29.06

Zapraszamy do czterogwiazdkowego hotelu Mrągowo Resort&SPA www.mragoworesort.pl, położonego nad jeziorem Czos, w malowniczej okolicy, w samym sercu Mazur. Hotel dysponuje pokojami 2/3 osobowymi, do dyspozycji naszych 'campowiczów' jest basen pływacki, zjeżdżalnia oraz szereg atrakcji na zewnątrz takich jak boiska, korty tenisowe, 2 hale ze sztuczna trawą, minigolf, prywatna plaża ze strzeżonym kąpieliskiem.

DOSTĘPNE PROFILE

Pieniny i Gorce – dla dzieci 6-16 lat / termin od 29.06 do 07.07

Zapraszamy w Pieniny! – wyjątkowo urokliwe miejsce corocznie odwiedzane przez nas w zimie (patrz: #alpediczorszti) 🙂 Pieniny są jednym z najbardziej malowniczych pasm górskich w Polsce. Są idealnym miejscem dla młodych sportowców, artystów oraz miłośników jazdy na rowerze (to właśnie tutaj (w Kluszkowcach) znajduje się słynny rowerowy plac zabaw JOY RIDE BIKE PARK).

DOSTĘPNE PROFILE

 

Hel / Chałupy / terminy od 23.06 do 25.08

Zapraszamy na Hel, polską stolicę sportów wodnych, gdzie panują najlepsze warunki do nauki i doskonalenia pływania na windsurfingu i kitesurfingu. Baza noclegowa znajduje się 3 km od Władysławowa, na kempingu "Małe Morze", na plaży, z widokiem na zatokę Pucką.

DOSTĘPNE PROFILE

Wyjazdy dla rodzin i dorosłych

Wilkasy / terminy od 20.07 do 17.08

Ośrodek AZS WILKASY www.azs-wilkasy.com.pl jest położony nad jeziorem Niegocin, w odległości 5km od Giżycka, przy głównym szlaku żeglownym Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Do naszej dyspozycji jest: 8 kortów tenisowych w tym 2 kryte, boiska wielofunkcyjne, przystań wodna, strzeżone kąpielisko, sala do nauki tańca, centrum wellness, basen oraz centrum rehabilitacyjne & SPA.
.

DOSTĘPNY PROFIL